Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent, ha a gyerekkori...

Az mit jelent, ha a gyerekkori nyuszinnal alszom? 40+F

Figyelt kérdés
Valami pszichoanalitikus elemzésre vágyom.
2022. dec. 26. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor keress fel egy pszichológust, majd ő pszichoanalizál téged, öreg.
2022. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, szereted az aranyos plüssöket.
2022. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát kinek mi.


Én 50+ osan egy üveg pálinkával alszom.

2022. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Hogy nincs nőd.
2022. dec. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
ha a nyuszi a volt bébiszittered...
2022. dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt régebben egy reklám még a genderkorszak előtt, tehát azzal a szemmel kell nézni.

Kislány Barbi babát kap a szülőktől és állandóan azzal játszik, azzal fekszik - szülők örülnek. Testvére kisfiúként szintén Barbi babákkal játszana és azzal szeretne esténként lefeküdni. A szülők nem örülnek, apa próbál neki J.I.Goe babát, egyebet venni helyette, végül már Kent is, az is jobb lenne szerinte, mint Barbival aludni a kis srácnak.

Nem jön be, maradnak a Barbi babák. Képen a kisfiú ahogy boldog arccal alszik, mellette az ágyában 2 Barbi babával.

Vágás: eltelt 20 év.

A kis srác felnőtt férfi és mutatják ahogy felébred az ágyában. Mellette 2 Barbi babával. Csak már életnagyságú, eleven lányokkal.

Konklúzió: nem feltétlen az a dolog aminek valaki azt hiszi.

Amúgy ha szakszerű véleményre vágysz akkor keress fel egy szakembert, ne itt kérdezz meg róla vadidegeneket egy anonim oldalon!

2022. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A te korodban már erősen pusztulnak az agysejtek, lassan visszamèsz a csecsemő korba.
2022. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy kb tudom mit jelent, csak tök viccesnek tűnt, hogy kiírom, hogy engedjétek el a fantáziátokat, hogy ez meg mi lehet, mer én is röhögtem épp rajta :D
2022. dec. 26. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Jobban jártam volna én is,ha inkább a mackómmal alszom és nem azzal a kártékony és önző, hűtlen nővel,aki valamikor a feleségem volt.

Nem itt tartanék,ahova jutottam.

2022. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valaki/valami hiányzik az életedből, és régóta a nyuszi az, ami megnyugvást tud csak adni neked. Vagy:

Lehetett az életedben, amikor csak a nyuszi volt melletted, és ezért ragaszkodsz hozzá.

2022. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!