Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a pont, mikor úgy...

Mi az a pont, mikor úgy érzitek, annyira megbánt valaki, hogy már nem tudtok ugyanúgy tekinteni a másikra?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ok nélkül bunkózik velem, kérdőre von, és nem tisztel
2022. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy haverom osszejon az egyik exemmel pl. Pont most tortent.. mar nem annyira logtunk egyutt, de a tesokodex akkor is el. Egy eleg hosszu kapcsom volt. Veletlen osszefutottunk azota.. koszonni akart meg vigyorgott, nyujtotta a kezet. Hat en csak raneztem h pff es tovabbmentem. Tobbe nem tekintem a haveromnak.
2022. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt tapasztalom, hogy kétszínű.
2022. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha látom rajta, hogy szándékosan bánt, legyen ez érzelmi vagy fizikai bántás. Az az ember nem szeret, ezért nincs helye az életemben. Vagy ha folyamatosan kevesebbre tart, mint amilyen valójában vagyok és nem hajlandó megismerni, mások szavára ad, nem a saját tapasztalataira. Ja, bocsi, az előbb írtam, hogy el sem jut odáig...
2022. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor tudatosan, szándékosan bánt, főként, amikor ezt rendszeresen teszi.
2022. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez elég hamar eljátszódik. Ha kiderül, hogy pl.: a vallásos létére szereti a másikat hátbab*ni-, vagy mert beszélget az a valaki a másikkal, és hirtelen ennek hatására pálfordulatot tessz felém, akkor kuka...
2022. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!