Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy ne ismerné...

Létezik olyan, hogy ne ismerné fel?

Figyelt kérdés
Ha valaki símaszkot húz a fejére, a másik meg nem ismeri fel sem a szemeiről sem a hangjáról sem a testalkatáról annak ellenére hogy sok éve ismerik egymást?

2022. dec. 26. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már csak a hangja alapján felismerném azt, akit jól ismerek.
2022. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ a hétköznapokban mennyire részei egymás életének.
2022. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

- Luke!

- Igen, apám?

- Én vagyok az apád!

- NEEEEEEEEEEEEE!

2022. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély,hogy ne ismerné fel,ha rendszeresen beszéltek előtte.
2022. dec. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Postán dolgoztam, jött be egy símaszkos pasi, erre a főnök felismerte, és mondta neki, hogy Pistike, te vagy az? Ne szórakozzál már, takarodj!

Erre el is futott a srác.

2022. dec. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Ne már, volt annyi esze hogy oda ment be rabolni ahol ismerős dolgozik?🤣
2022. dec. 27. 07:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont azért gondolom, mert már volt a belső térben, és ismerős volt a terep. Csak szerintem ott számította el magát, hogy arra nem gondolt, hogy az ismerőssével összefuthat. Lehet, hogy azt hitte, hogy másik műszakban dolgozik, vagy ilyesmi. De tényleg elég hülye gyerek volt.
2022. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5#

Azt a k.életbe:D:D

2022. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A főnök a postavezető volt, és az ismerős gyereket így vihette be belső térbe, ahol kiismerhette magát a srác. Csak hát szerintem vagy azt hitte, hogy nem lesz ott a főnök, vagy azt, hogy túl jó lesz az álca, és tényleg nem ismeri fel, aztán jött a nagy leégés.


De mondok egy másik személyes, sokkal döbbenetesebb példát. Télen sapkában, egészségügyi maszkban valahol dolgoztam az utcán, erre egy nő megszólít a nevemen. Én meg meglepődöm, mert nem ismerem, erre mondja, hogy az óvónőm volt. Nos, hát azóta eltelt 45 év... kérdeztem, hogy hogy ismert meg, mondta, hogy a hangomról!

2022. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az se gyenge...Jó a memóriája az óvó néninek.
2022. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!