Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan döntésetek az...

Volt olyan döntésetek az életben ami meghatározta a további életetek és hatalmasat hibaztatok ?

Figyelt kérdés

Úgy érzem 20 an evvesen akarat hibáztam a saját önismereti hiányom miatt ami miatt számomra mar a boldogság elveszett csak a tisztes helytállás maradt.


Egy magamnak való agresszív egyedül létező ember vagyok és leszek. olyan akinek kéne hogy legyen egy kunyhója valahol és abban békében eldegelne egyedül .


De élet úgy hozta hogy lett lehetőségem arra hogy saját gyermekem legyen .

És megprobaltam a rendes eletet.

Megprobaltam családos emberként letezni de nem működött.

És asszonyom lelepet engem meg egy olyan helyzetben hagyott amit nem tudtam megoldani.be Kellet vonni az egész családomat az ügyeimbe .

És magamból rabszolgat csinálni.

Mert a legkevésbé se akarom ezt csinálni.

De nincs más lehetőség.


Úgy jártam mint Putyin ukrajnaban nincs kiszállási lehetőség. Mert az kb a saját személyes bukásom lenne .

És inkább örök boldogtalanság mint a szégyen és a gyermekem elarualasa.



#élet #Szulosseg
2022. dec. 26. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk, ha jártál volna önismeretbe, nem lenne ez. De még most sem késő, ha van motivációd.
2022. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Igen, hogy nem dobtam ki az elmebeteg barátnőmet, mindig adtam új esélyt, amíg tönkre nem mentem bele. Ezt a döntést több részletben hoztam meg. Gyűlölöm magam miatta.

Hát a te helyzeted súlyosabb. Szeretnék bíztatót mondani, de nehéz. :/ Megértelek. Talán le kéne lépned egy másik országba és olyan helyen kezdeni új életet, ahol senki nem ismer.

2022. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A gyerekem soha nem adnan fel inkább a halál.

Lehet alkalmatlan vagyok szülőnek de nem futok el soha .boldogtalan vagyok és kényszer az egész de nincs megadás.


Enis sokszor gondolok milyen lehetne ha egyszerűen lelepnek .de utkozne a politikai és az emberi nezeteimmel is.

2022. dec. 26. 21:02
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy már jobban ismerem magam 25 éves koromra jutottam el oda hogymar minden könnyű és mindenben látom az értelmét.


De nekem addigra már a játéknak vége volt .el se kezdődött de már le volt játszva.

És ilyenkor rajon az ember hogy full mást is lehetett volna de mégse.

2022. dec. 26. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
De még mennyi...
2022. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert fiatalon az ember hülyének nézi az időseket aztán később rajon hogy lehet volt igazság amit mondtak de már késő. Mire erre raebred .
2022. dec. 26. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Asszony nincs. Azt írtad. Ugye? Ne légy boldogtalan! Van gyereked. Próbáld úgy nevelni, hogy ne azt lássa rolad, hogy kínszevedés minden. Együtt érezzétek jól magatokat! Neveld a legjobb tudásod szerint! Megfog oldódni minden közben. Hinni kell. Az önismeretet meg minden este lefekvéskor tudod gyakorolni amikor átgondolod a napot ami történt épp. Ha látod a hibáid, változtatni is tudsz a tobábbiakban rajta
2022. dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!