Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért utálják...

Magyarországon miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 08:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
4%
Mindenhol utálják őket, azaz van a népességben egy ilyen réteg. Ok a viselkedésük, tetteik, pl. az állandó nemzetellenesség, hazudozás, csalás, mindenféle gonosz dolog, teljesen más az "erkölcsük". Pl. nálunk gyakorlatilag ők okozták a kommunizmust már 1919-ben.
2022. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Zsidó vagyok, függetlenül attól, hogy én is kapok zsidó vicceket (nagyon sokat tudok fejből egyébként), én igyekszek kijönni mindenkivel, azt is veszem észre, hogy jól kitudok jönni másokkal.Függetlenül ettől, tudom, hogy rajtam keresztül ítéli meg a legtöbb ember a zsidóságot és a zsidókat, mert jönnek csak úgy szembe emberek, akik zsidónak vallják magukat.Akármilyen hihetetlen, mi is emberek vagyunk.


"Ok a viselkedésük, tetteik, pl. az állandó nemzetellenesség, hazudozás, csalás, mindenféle gonosz dolog, teljesen más az "erkölcsük". Pl. nálunk gyakorlatilag ők okozták a kommunizmust már 1919-ben."


Rengeteg élsportolót, olimpikont, költőt és írót, tudósokat, feltalálókat, építészeket, de még katonai vezetőket is adott a magyar zsidóság a magyar nemzetnek.

A kommunizmus mindvégig ellenségének tekintette a vallást, így a zsidó vallást is, a kommunista zsidók annyira voltak zsidók, mint amennyire Hitler katolikus volt.A kommunisták=zsidók kocsmaérvek jó lenne elfelejteni egyszer, mert a kommunista zsidóknak annyi közük volt a zsidósághoz mint Buddhának az alaszkai aranylázhoz.

Amúgy meg nem hiszem, hogy az akkori 800 ezres magyar zsidóság egy az egyben okozta a kommunizmust Magyarországon...

2022. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
19%
A hazudozás ugye... Az előbb úgy tett a 150 éve szakadatlanul asszimilálódó delikvens, mintha a zsidó csak egy vallás lenne. Pedig nem az, elsősorban egy faj, egy viselkedés. A vérükben van az igazság eltorzítása. És a rasszizmus. Mindig védik a népüket. Nincs bennük önkritika, egyáltalán nem érdekli őket, hogy megölettek több mint 100 millió embert a kommunizmusukkal. 1919-ben egyetlen magyar vezetője volt a kommunista rezsimnek... Az is sábeszgoj volt, elnöknek tették meg, hogy ne látszódjon, milyen rezsimről van szó.
2022. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem klappol, mert a Kádár éra alatt előszeretettel vitték fogdára a rabbikat, rúgtak ki állami alkalmazásokból zsidókat, vagy verték le a zsidókon a forint gyengülését (lásd a miskolci zsidó molnárokat), vagy jöttek elő a feketézők ténye.A kommunizmussal gondolom alig azonosítható Szovjetunió pedig bőven szerette fegyverrel ellátni az Izrael ellenes arab országokat a 20. században..valami itt nem stimmel.
2022. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira utálnák őket, nem lennének olyan népszerűek a zsidó keresztnevek. Lépten-nyomon jön velem szembe a sok Dávid, Dániel, Benjámin, Judit, Ráhel, Sára, Noémi.
2022. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!