Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A spanyol nőknek miért olyan...

A spanyol nőknek miért olyan mély a hangja?

Figyelt kérdés

Még a 20 év körüli fiatal spanyol csajok hangja is olyan, mintha 50 éves dohányos nők lennének.


Ez mitől van?



2022. dec. 27. 15:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%

"Genetika, persze… Mert mi a fene az a nagy genetikai jellegzetesség ami csak a spanyol nőkre jellemző? :D"

miért is nem lehet benne genetika, kérem szépen?

2022. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem úgy megy kérem szépen hogy miért is ne lehetne, ezzel az erővel miért is ne lehetne hogy a gonosz manók átka miatt mély a hangjuk. Ha teszek egy pozitív állítást akkor azt nekem kell bizonyítani. A spanyol nem egy sui generis zárt, endogám közösség ezért ha genetikai oka lenne eleve számolnunk kéne azzal hogy nem csak rájuk jellemző az állítólagos jellegzetes mély hang. Másrészt ahhoz kérnék egy kutatást hogy objektíve mélyebb hangjuk van ÉS ennek genetikai okai vannak. Ha találsz ilyet akkor elhiszem.
2022. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12 először a #9-es válaszban hangzott el állítás (mégpedig meglehetősen lenéző stílusban). én nem állítottam, hogy genetikai oka van, hanem rákérdeztem, hogy miért állítja olyan biztosra, hogy nem lehet genetikai oka. nem nekem kell bizonyítással előállnom, hanem a tisztelt válaszadónak.

mellesleg kíváncsi lennék, vajon ezt az állítást mennyi kutatás támasztja alá:

"Sok magyar nő például nyávog pedig egyáltalán nincs magas hangja alapjáraton"

2022. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az egyik empirikus megfigyelésen alapul és nem általános kijelentést tesz ezért nem kell hozzá semmilyen kutatás, a másik meg általános kijelentést tesz és a genetikát jelöli meg okként ami viszont már kutatást igényel. Mert gyanítom a meghallgatott operák nem jelentenek egy reprezentatív mintát amiből általános kijelentést tehetne, és nincs DNS szekvenálógép a szemében hogy ránézésre genetikai okokat állapítson meg. De szólj ha tévedek.
2022. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez már kriminális, kérem szépen!
2022. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És a román nőknek miért van olyan magas, vinnyogó?
2022. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
Lehet genetika, ha a spanyolok jópár generáció óta kattannak a tesztósabb csajokra.
2022. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem, hogy sokaknak mélyebb a hangjuk. És nem csak valami tv-s sorozatban, hanem élőben is, többször. Hogy miért van azt nem tudom, de tény hogy ez így van.
2022. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Izgi lenne összevetni a bugyi tartalmával...
2022. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%
Sokan nekiestek a kérdezőnek, pedig igazat írt. A spanyol csajok hangja tényleg teltebb. Igen, genetika. Az afro-amerikai nőké is az. Megvan az a kifejezés, hogy "fekete hang"? És maga a hang is hozzá a fejedben, igaz? Na...
2022. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!