Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok hirdető miért nem hajlandó...

Sok hirdető miért nem hajlandó visszajelezni?

Figyelt kérdés
Biciklit próbálok venni, Marketplacen nézegetem a hirdetéseket, és ha látok egy szimpatikusat, írok az eladónak ("Hello! Érdeklődni szeretnék, hogy üzemképes-e a kerékpár, és ha igen, mikor lehetne megnézni"). De eddig senki még annyit se volt képes visszaböfögni, hogy "már van rá érdeklődő/már eladtam". És szar, mert nem akarok addig másnak írni, amíg onnan nincs visszajelzés, és így sok hirdetésről lecsúszok (általában 24 órát várok a válaszra). Miért olyan megerőltető 2-3 szóban visszajelezni? Szerintem nem vagyok bunkó sem, hogy amiatt ne írnának vissza.

2022. dec. 30. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
nem midnig érdemes foglalkozni érdemben a másikkal mert én kaptam pl. azért beszólásokat és lecseszést hogy udvariasan felajánlottam hogyha nem kelne el és hajlandó tőle megválni alacsonyabb áron akkor én megvenném, illetve egyszer azért is kaptam hogyha eladtam valamit ugyan már ne hagyjam fel a hirdetést hanem töröljem minél előbb, szval ja, ilyenek az emberek, el is hiszem hogy kerülik a kommunikációt sokan inkább
2022. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ne sajnálj több helyre írni. Maximum visszaírod, hogy közben már nem aktuális, erre nem elküld a picslibe, max figyelmen kívül hagy, és válaszol a következő érdeklődőre.


De egyébként írok jobbat. Apám mikrót akart venni. Ráírt többekre, nem válaszoltak. Talált valakit, aki válaszolt, és volt szó, hogy xy nap a hirdető közelében lesz, be tud ugrani (apám futár) megnézni. Szóljon a hirdető, mikor jó aznap (tehát megbeszéltek egy konkrét napot). Hát hívja a faszit, először nem veszi fel, utána felveszi, és közli, hogy egy másik emberke néhány órája megnézte és elvitte.

2022. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet. Szerintem a klasszikus az a jellembeli hiányosságok. A tisztelet és korrektség hiánya. Pl már alakul egy vevő, így a többieket arra se méltatja hogy annyit odaírjon neki hogy üdv jelenleg foglalás alatt, vagy bármit. Nincs rá érdeke, és ezzel megszűnik mindenféle korrektség bárki más felé is.

Aztán lehet hogy egyszerűen csak az időhiány. Bár mivel manapság az átlagember túl sok időt is tölt el az okostelefonján lógva, és mivel ez is facebookos marketplace, inkább maradnék az elsőnek írt okoknál.

2022. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!