Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez így néha ?

Más is érez így néha ?

Figyelt kérdés

Úgyérzem kihalt belőlem az életösztön...


Olyan mint ha nem félnék semmitől és ez nagyon jó érzés. Sokszor mikor vezetek és jön velem szembe egy traktor vagy egy nagyobb jármű, elképzelem ahogy belehajtok az orrsúlyba, ahogy vége lesz mindennek.


Hozzáteszem hogy mar nagyon sokat agyalok az öngyilkosságon de nem teszem meg, csak agyalok.


Igazság szerint úgy fogom fel az életet hogy csak úgy kaptam, de hogy miért azt nem tudom, kár volt. Az öngyilkossági gondolatok megnyugtatnak, ahogy teszem azt fuldokolnék a kötélen, vagy ahogy a vonat lecsapja a fejem, ezek megnyugtatnak. Mosolyogva gondolok ezekre.


Most ugye van ez a háborús helyzet, az se érdekelne ha ide is elérne. Örülnék neki. Vagy ha egy éppen pszichopata emberke engem venne célba, hálás is lennék neki mert abszolút nem látom, mi értelme ennek a káosznak.


Mas is érez így néha ?



2022. dec. 31. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nem érzek így, de ha te úgy fogod f, hogy az életet csak úgy kaptad, akkor fogd fel úgy, hogy egyszer úgyis meghalsz. Akkor minek siettetnéd?
2022. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
A könnyebb út kilépni az életből. Néha én is ezt érzem, csak a gyerekeim miatt csinálom tovább.
2022. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Enis csak 1 személy miatt nem teszem...
2022. dec. 31. 01:02
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Én is így érzem, nem néha.
2022. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

"Most ugye van ez a háborús helyzet, az se érdekelne ha ide is elérne. Örülnék neki. "


Én meg nem b+. Menj el zsoldosnak azt majd örüljél mikor fejbelő valaki

2022. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz, egy emberért nem éri meg feladni az életed. Sőt semmi miatt. Te is tudod jól.
2022. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen emberért? Nem mondott a kérdező ilyet.
2022. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7.

Igazad van, félre olvastam a kommentjét. A “nem”-et nem láttam valamiért.

2022. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Masokat ne veszelyeztess, az agyadban sem, koszi.
2022. dec. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Én mindig így érzek. Utálom az életet, minden egyes lélegzetvételt. Rühellek mindent ebben a világban és alig várom, hogy végre meghaljak majd. Annyira jó volt nem létezni, akárhányszor visszagondolok rá, mindig elkeseredem. Évmilliárdokon keresztül nem voltam sehol, nem léteztem és a legjobb állapot volt a világon, nem volt semmi bajom. Amióta megszülettem csak szenvedek és vágyok vissza a semmibe. Utálok élni, nagyon-nagyon utálok és sajnálom, hogy nem halhatok meg, mert családomnak szüksége van rám.
2022. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!