Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én és a 4 haverom egy lökött...

Én és a 4 haverom egy lökött csapat vagyunk, szombat éjszakánként bulizunk, jó hangosan, de gyakran kihivják a rendőrséget a szomszédok, akik mondjuk szintúgy bulisak, kiben van a hiba?

Figyelt kérdés
Mi is hívtuk már ki rájuk, jó tulajdonság az ha intezkedésre késztetjük a hatóságot? Vagy költözzünk el?

#ember #belső #bulis lélek
2023. jan. 1. 20:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Harmadik lehetőség hogy mindketten hagyjuk abba a bulizást, végül is társasházban élünk. De Miskolcon, ahol ugye van panel. lakás szigetelt falakkal, ha beadnánk hogy mi a szitu, ide adnák
2023. jan. 1. 20:26
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
ilyen bolond embereket keresek én is, gyertek fel pestre
2023. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek kicsit több tisztelettel! Bulizni járjatok oda, ahol ez való, nem társasházba!
2023. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"De Miskolcon, ahol ugye van panel. lakás szigetelt falakkal, ha beadnánk hogy mi a szitu, ide adnák"


Mi ez a baromság?

Ki adná nektek a hangszigetelt panelját?

Vagy úgy gondolod, hogy elmész önkormányzatit kérni - de legyen ám hangszigetelt! - mert ti 4-en bulizni akartok hétvégén?

2023. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok meg úgy bulizni, hogy ne zavarjátok a környezeteteket. Intelligens emberek még erre is képesek.
2023. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyátok abba a bulizást.
2023. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menj el szorakozohelyre. Az a meno,nem az otthoni uldogeles.
2023. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borsodi svéd cserediák szagot érzek
2023. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!