Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt eddig a legnevetségese...

Mi volt eddig a legnevetségesebb vagy legszánalmasabb dolog, amit társkeresőn valaki profilján olvastál/láttál?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy melegekről vagy heterókról van szó.

2023. jan. 4. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus nice guy bemutatkozások "tudom hogy velem senki nem fog összejönni, mert én jófej, rendes, szorgalmas srác vagyok, és nektek nőknek csak az alkoholista, nőket verő, és megcsaló vadállatok kellenek!!!"

Egyszerűen nem fér a fejembe, hogyan hiheti azt valaki, hogy van legalább 1 nő a világon aki ezt meglátja, és rögtön röpködő szívecskék, életem szerelme, mikor megyünk randizni. Vagy ezek társkeresőkre járnak rantelni/ventelni? Valaki magyarázza meg nekem a logikát ebben.

2023. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

#1

Hidd el! Nagyon de nagyon sok nő van aki kap erre! Az értelmes át lát ezen az írt hülyeségeken de NAGYON SOK elhiszi!

Mondjuk, ha itt is szétnézel pl. az ismerkedés fül alatt lévő kommentek között ott is van 1-2 fiúcska akik ilyeneket írnak és a lánykák egyből ugranak mert pfuu micsoda tulajdonságok!! közben meg sehol semmi.. A butuska nőket elég könnyen le lehet venni a lábukról, ha ilyeneket mondanak magukról..

2023. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Pohos, 40esnek kinéző, saját bevallása 30as, püffedt borvirágos arcú, pitbullképű, rondán kopaszodó (amin lehetett volna javítani némi hajnyírással vagy tarkopaszra borotválással), ápolatlan "férfi" profilján az, hogy max. 25 éves, vékony, feszes testű, szőke vagy fekete hosszú hajú, max. x kg-os nőt keres... de még volt vagy 30 elvárás felsorolva (legyen szűz, tudjon főzni, ne legyenek férfi barátai, női barátai se túl sok, nélküle ne akarjon sehova se menni, milyen politikai pártra szavazzon, nőiesen öltözzön...). Arról egy szó nem volt, hogy ő mit tud nyújtani és miért lenne jó választás.
2023. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a nők 15-20 kg- os túlsúllyal azt mondják magukról, hogy

"Csinos, nőies alkat" vagyok".


A férfiak pedig, hatalmas nagy görögdinnye pocakkal azt mondják, hogy :

"Jó megjelenésű, sportos."


Most félreértés ne essék. Pár kiló túlsúly nem probléma, talán még bele is fér, ha van mit fogni. Nade nem +15-20 kg.


Férfiaknál sem probléma egy pici pocak, mert 50 fölött már sajnos szinte elkerülhetetlen. Nade az, hogy sokan úgy néznek ki mintha egészben lenyeltek volna egy 8 kilós görögdinnyét. ????

Ez már nem fér bele a sportosba, és a csinibe.

2023. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én amit láttam:


kb 43 éves, 3 gyerekes (mindegyik 10 alatt), túlsúlyos bálnavadász-asszony, aki részletesen ecsetelte a profiljában, hogy nála 30 felett senki se próbálkozzon, legyen sportos, minimum 20 centis farok, meg hát érte küzdeni kell (ismétlem: 3 kisgyerek, nagy túlsúly, stb.), meg kövérek ne is próbálkozzanak mert az szerinte egy férfinél undorító, ja és számára kizáró ok, ha a férfinek gyereke van.

Sajnos nem troll profil volt (pedig reméltem, hogy az), képek is voltak róla meg a gyerekeiről, meg egy papírt is tartott az egyik képen a kezében, amire a profilneve volt ráírva.


A másik egy 60+os szintén dömper méretű, abszolút igénytelen papika, aki egy 35 alatti cicababát akart volna a leírás alapján, közben a képeken meg látni a háttérben a retkes lakását meg kb minden képen van valahol egy bxott nagy kupleráj a háttérben.

2023. jan. 6. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Az a csúnya, hogy a gyakorin is kb. ilyen nőkkel találkoztam eddig.. hasonló paraméterekkel, hasonló magas elvárásokkal.. Leírásuk szerint ők teljesen rendben vannak.. idézem “icipici felesleggel“ közben meg bő 30 kiló ledolgozni való volt rajta.. Akkora önképzavarral van némelyik mint az atom..

Van itt egy nő akit megismertem ő meg pont ezeknek a paramétereknek megfelelő papikat fogott ki akik úgy szint 20 éves kerek popsis nagy cicis lánykákat akartak..

Szóval, ha itt ráírsz valakire az ismerkedés kategóriában valószínüleg ilyen emberekkel fogsz összekerülni.

2023. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
30-as nő partnerre vonatkozó egyetlen elvárása: "ne italozzon".
2023. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!