Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan híres emberek...

Vannak olyan híres emberek akiket megöltek, de úgy állítottàk be mint ha baleset vagy természetes haláluk lett volna?

Figyelt kérdés
Szerintem sok ilyen van. Kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.
2023. jan. 5. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság nem tudom idetartozik-e bár vitatott a mai napig az utolsó magyar király, azaz Zámbó Jimmy esete.
2023. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.


Kicsit zavaró milyen sokat foglakozik vele a média. Nekem világos az ügy. Vagy a felesége vagy az egyik kis gyereke lőtte le. Ezért jött a közeli ismerősük rendőrkapitány a házhoz és sokáig nem engedte be a helyszínelőket. Ott találtàk ki mi legyen a sztori hazugság. Nem voltam jimmy fan de a tisztesség neki is kijárt volna. Mármint hogyha lelőtte a feleség akkor kapjon érte börtönt. Ehelyett ki lett húzva a fellelőségre vonás alól.

2023. jan. 5. 07:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Kurt Cobain Zenész esete hasonló. Ott is lehetséges hogy a feleség volt a gyilkos. És az is el lett sumákolva és öngyilkosságnak beállítva.
2023. jan. 5. 07:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Anne Heche.
2023. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Vályi Peter miniszterre gondolok aki beleesett a forró kokillák mellé és rá olvadt a ruhája de úgy hogy keserves kínok kozott pár nap múlva meghalt.


Mai napig nem tudják hogy gyilkosság volt e vagy csak sorozatos felelőtlenség.

2023. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a Fidesz házatáján jópár gyanús eset van. Csak egy töredékük: [link]
2023. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
epstein
2023. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!