Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép nők, ti miért nem vetkőzt...

Szép nők, ti miért nem vetkőztök le magazinoknak jó pénzért?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan nőket akiknek olyan adottságaik vannak hogy komolyan nem értem miért nem dobják le a bugyit, és a melltartót magazinoknak jó pénzért. A nap végén amúgy se érdekel senkit hogy egy hétköznapi csaj mit csinál. Ami pedig szép azt meg kellene mutatni a világnak.

2023. jan. 12. 13:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj néhányan annyira elvannak tévedve az e fajta dolgokkal, azt hiszik annyi elég, hogy valaki jól nézzen ki és levetkőzzön.

Holott akkor elég sokan jól élnének már, ez azoknak éri meg bármilyen módon is akik már ismertek, szóval vitték valamire, hiszen a többség nem egy random szép nőre kíváncsi, hanem konkrétan erre meg arra.

2023. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
A kérdezőnek szólt a kérdés 10-es.
2023. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%

1. Társadalmi megvetés -> normál értékrendű család, barátok és potenciális partnerek elvesztése, állandó szégyenérzet

2. Nem megy át a háttérellenőrzésnél normális munkánál

3. Sokat keresni máshogy is lehet. Én pl más utat választottam. Nekezebb, de legalább tetszik és boldog lehetek vele.

2023. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, te miért nem dobod le a bugyit/alsógatyát és pózolsz valamelyik magazinnak?
2023. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem a híresek miért nem vetkőznek le sokan, főleg akik nagyon jó nők. Pl. a Gal Gadot.
2023. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%

Mert akkor ennek megfelelően kezelne a köztudat. Egy értéktelen szarnak, akinek van kb 10 jó éve, aztán jöhet a következő szopós szájú rohadék.


Nem az én műfajom könnyű pénzért aláásni a magánéletem és a karrierem még a fiatal éveimben. A legtöbb vetkőzős csaj nevetség tárgya és öreg alkoholisták irogatnak neki messengeres matricákat farokképekkel vegyítve. Nem akarok ilyen prolik istennője lenni.

2023. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
91%

"Miért jó az egy nőnek hogy egy szűrke egér akinek se gyerekei, se nem híres, és nem is vetkőzik?"


Nem mindenki vágyik ezekre a dolgokra. Sok nőnek ezek nélkül teljes az élete.

Az emberek többsége pedig elítéli azokat, akik pénzért vetkőznek.

2023. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

16


Attól hogy ledobnál mindent magadról, még nem kellene mindent megmutatni. Pózokban el lehet takarni a kényes részeket. Rengeteg nő vetkőzik úgy le, és semmi bajuk nincs. Ez is egy szakma. Csak egy lennél a sok nő közül aki jól keres, és elismerné mindenki az adottságait. Megfelelő segítséggel, marketingel, könnyű lenne nagy rajongótábort keríteni. Jobb mint a monoton gürcölés. Szerintem sok nő levetkőzne, csak nem mer.

2023. jan. 12. 14:48
 19/43 anonim ***** válasza:
88%
Mert nincs az a pénz hogy a hozzád hasonlóknak mutogassam magam
2023. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
78%

#18

És mégtöbb nő tökéletesen megvan enélkül is. Én is. Attól meg nem leszek szürke egér és kevésbé szép, mert nem etetek mindenkit vele.


Vannak más szakmák, amik sokkal érdekesebbek és szebbek, és amikben 50 évesen is elismernek és felnéznek az emberre. A kurválkodás nem ilyen.


Ha faszverés helyett tanultál volna, tudnád, milyen jó érzés pénzt keresni azzal, ami igazán leköt és érdekel.

2023. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!