Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők! Akinek nem inge...

Lányok/Nők! Akinek nem inge ne vegye magára, de mi ez a divat nálatok hogy fotózgatjátok magatokat főleg úgy, hogy alig van rajtatok ruha és ezek után elvárjátok hogy szeressen titeket, viszont nektek az egyetlen szerelmetek a tükörképetek?

Figyelt kérdés
A normális palikat is offoljátok és első az insta meg a tiktok.. nem azért de a férfiakat szidjátok, hogy felszinesek, de akkor ti mik vagytok, úgy őszintén? Csak kíváncsiságból. :)
2023. jan. 13. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Mert tudják magukról hogy jól néznek ki, örömüket lelik a külsejükben. Amit szeretsz, azt megörökíted.

Nekem pl az egyetemi fiú ismerőseim háromnegyede posztolt kondiban feszítő izompólós/félmeztelen képeket, de sosem éreztem hogy agyvérzést kapnék a megbotránkoztól emiatt (úgy is, hogy nekem nem jön be az ilyesmi, és én sem posztol ok hasonló képeket) mert képes vagyok megérteni ezt.

Inkább azzal kapcsolatban vannak rossz tapasztalataim, akik túl sokat látnak ebbe.


Egyébként leállhatnál már végre azzal hogy heti egyszer óramű pontossággal megkérdezed ugyanezt.

2023. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
35%
Ribizlik
2023. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
🥱🥱🥱
2023. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Ribizli Gizi
2023. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez a szarság eddig mindig a felnőtt párkapcsolatok kategóriában ment de most talált valami hülyeséget ami miatt itt is el lehet kezdeni:D
2023. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom miről beszélsz. Elég sok fotóm van magamról, mióta elkezdtem edzeni, szívesen teszek ki képet az eredményeimről és azokról a pillanatokról, mikor jól érzem magam a bőrömben. Nem vagyok önimádó, de szeretem magam, elégedett vagyok magammal és nem öltözöm zsáknak.


Mégis sokan voltak már szerelmesek belém és már 5 éve házas vagyok. Nem fogok megváltozni szeretetmorzsákért bocs. És nem is kell.

2023. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

#2, #4:

- ugatták be a kisgyökér incelek.

2023. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy ugyanaz a lány az, aki félpucéran kiteszi magát a netre és az, aki nem fogadja a normális srácok közeledését?
2023. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Mert azok a lanyok ugyanolyan lehuto furdosk*rv@k mint te aki nyavalyogsz h nem jut neked normalis no

Tudod, zsak a foltjat

2023. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os

Ha kiraksz magadról egy rakat képet,aķkor ugyanúgy szeretetmorzsákra hajtasz🙂

2023. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!