Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak,ha nagyon ronda...

Mit csináljak,ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Mondjak le örökre a párkapcsolatokról?
2023. jan. 18. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportolsz az már fél siker.Lesz párod nyugi!Nem mindenkinek jön hipp-hopp a kapcsolat és nem feltétlen tartós a gyorsan jött kapcsolat.

Kérdező nem lehetsz annyira gáz,csak te gondolod.Sok "szép" embernek sincs párja vagy mert nem talál normálisat vagy mert emiatt hogy nem talál már nem is akar.

2023. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Menj el pszichológushoz.

A magát rondának valló emberek alsóhangon fele valójában testképzavarosak.


Mindenki tud a testképzavarról, ha fogyókúrázó 40 kilós lányokról van szó, vagy medicin labdát a mellükbe műttető nőkről, esetleg ráncfelvarrató 20 évesekről van szó.

De valahogy a férfiakról megfeledkeznek, pedig nem kevesen vannak a testképzavaros férfiak sem. A minap egy srác kifejtette, hogy valami japán állkapocs-nagyobbító műtétre gyűjt, mert akkor majd ragadni fognak rá a nők. Na, ez miben különbözik a mellplasztikától?:D


Ráadásul az itt lévő ronda férfiak sosem akarnak képet küldeni magukról. Ez sem véletlen. Tudja, hogy valójában annyira nem ronda. Persze páran azzal magyarázzák, hgoy azt fogják kapni, hogy csak egy jó ruha meg egy kozmetikus kell és annyi.... dehát... ja, az esetek többségében tényleg ez a helyzet, mert az illető egyszerűen nem ronda.


Szóval pszichoterápia. Hosszú és nehéz folyamat, de az testképzavart, esetleg önértékelési és önbizalmi problméákat muszáj helyretenni, ha normális életet akarsz élni.

2023. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért én voltam olyan merész és küldtem képet embereknek magamról végső elkeseredésemben. De még ott is erősen kitértek rá, hogy “de nem azért mondom” meg “nincs nagy baj, de”. Úgyhogy hagyjuk már ezt. Ha annak tartod magad, úgyse fog változni a véleményed magadról ha 1000 ember is azt mondja neked, hogy minden rendben van.
2023. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13, na, akk muti. Megnyugtatlak, meg fogom mondani, ha tényleg rondának talállak. :D


És igen, ha csak simán sokan mondogatják, hogy nem vagy az, attól még nem fog változni semmi. A testképzavar egy mentális betegség, bemondásra nem lehet kigyógyulni belőle. Ezért kell pszichoterápia.

2023. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

En nokent, 6 éve egyedül álló vagyok. Középkorú vagyok. Ha elmegyunk a barátnőimmel szórakozóhelyre, ott is csak a magas, szőke barátnőimet szólítják le.

Az en véleményem az, hogy az ember lehet, kedves, vicces, okos stb, de ha nem vonzó kívülről, akkor az emberek megismerni sem akarják.

Es ez nem testkep zavar. Ez tapasztalat.

Miért keres mindenki saját magánál jóképűbb part?

2023. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15

Miért kell szebb pár a másiknak önmagánál?

Egy rondával, hogyan tudna dicsekedni a facebukon? :DDD


Ez a trend műve és aki beáll e sorba, az ilyen.

Aztán látni az eredményt, amikor egyik tökfej, a másik tuskó, de jól mutatnak:DDD

Nekem miss univerzum se kellene, ha nem tud értelmesen kommunikálni és egy "világbéke" szlogenes ökör...

2023. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 xp ali ***** válasza:
38%
Legyél okos/gazdag és jófej. Lesz párod, akár lány vagy, akár ffi.
2023. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 xp ali ***** válasza:
Ja és... legyél igényes, tiszta jóillatú. Ez lemarad az előbb. Nem feltétlen drága parfüm, de ne legyen zsíros a hajad, ne legyél izzadtságszagú, lábszagú, legyen rajtad tiszta ruha.
2023. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!