Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szoktál részeg lenni, van...

Ha szoktál részeg lenni, van valami furcsa, visszatérő szokásod, amit ilyen állapotban művelsz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm például állandóan telefonál ilyenkor. Hogy kinek vagy hogy mit beszéltek, arra meg utólag nem emlékszik. Csak ez van neki ilyenkor "becsípődve".
2023. jan. 18. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hangosabban beszélek és beképzeltebb vagyok. (Vagyis kevésbé árnyalom hálával a sikereimet)
2023. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi egy évben nem, viszont korábban egyetemi bulikon megesett, hogy több lett az egy pohár sörből. Hangosabban beszélek én is, és olyan dolgokat is kimondok amit alapból nem.
2023. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Soha az életemben nem voltam részeg, így tehát már a feltétel nem teljesül. Nagyon nem kívánok soha olyan állapotba kerülni, hogy ne tudjam kontrollálni a tetteim, még inkább nem kívánok magamnak olyat, hogy ne emlékezzek arra, mi történt.

Egy nagyon jó szokásom van: sosem iszom.

2023. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Darius- ***** válasza:
100%
Jovok ide :)))
2023. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

Olyankor az a szokásom hogy hányok.

2023. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nevetek, vagy sírok. Józanul egyiket sem szoktam.
2023. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyitottabb leszek

Bárkihez oda megyek és ismerkedem vele aki kicsit is szimpatikus

2023. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Eégsz jól táncolok olyankor:D Vagy legalábbis táncolok. Józanul nem szeretek táncolni. (itt most a bulizenés táncikálásról van szó, társastáncolni józanul szeretek).


Illetve amikor kiugrok a mosdóba és már eléggé zsibbad a fejem, mindig megmosom az arocm, belenézek a tükörbe és azt mondom, hogy "úúúúúúúúú passsszmehhhhh" és beleröhögök a tükörbe:D Ezután általában kicsit visszábbveszek, vizet vagy kólát iszok.

2023. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig zokogok amit amúgy nem szoktam, max egy pár könnycseppet elsírok ha nagyon gáz a helyzet. De olyankor valahogy előtörnek belőlem az érzelmek.
2023. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
krakkov mozs möeg tovum nuegy univab plömp hueöe böe 🥴
2023. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!