Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne több ambícióm...

Hogy lehetne több ambícióm cégtulajdonosként?

Figyelt kérdés

Eljutottam egy elég jó szintre a cégemmel, biztosít egy nagyon kényelmes, átlag feletti állapotot (persze mindig lehet jobb), de valahogy úgy érzem, semmi ambícióm nincs, elmegyek persze, tanulok, de nem érzem az égő vágyat, hogy valami hatalmasat alkossak.

Ezen a szinten vagyok, fejlődgetek minden évben, elégedett vagyok, de félek, hogy ha nem megyek előre, el fogok tűnni a süllyesztőben, miközben azért a környezetemben látom, hogy milyen ambíciózus emberek vannak, már-már szégyellem magam.

Szóval hogyan tudnék újra lángot lobbantani az ambíció tüzén?



2023. jan. 25. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs ambíciód több ambícióra, akkor nem kell több ambíció. Legyél boldog.
2023. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy barátom mondta, hogy ő jelenleg középvezető, és köszönettel visszautasította, amikor feljebb akarták tenni. Ő ott boldog, neki ez elég. Hallgass a megérzéseidre. Gratulálok amúgy! :-)
2023. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Míg kereslet van arra, amit a vállalkozásod csinál addig nincs nagy baj. Ha megszűnik a kereslet, úgyis el fogsz tűnni a süllyesztőben. Vagy ha egy vetélytárs jóval hatékonyabban, és olcsóbban fogja tudni csinálni, amit te. Na, akkor majd hidd el, lesz bőven ambíciód új perspektívák után nézni...

Nekem sincs túl nagy ambícióm. De mivel a vállalkozásomat is saját gyerekemnek érzem, erős kötelességtudat él bennem, és fejlesztem a céget. Felelős vagyok a cégért, és a munkavállalókért. Szóval nem muszáj ambícióból csinálni. Kötelességtudat is vezérelhet.

2023. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!