Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rohadtul bánt és idegesít,...

Rohadtul bánt és idegesít, hogy más bármit megtehet, soha nem szakítanak vele, nekem meg extra jó barátnőnek kell lennem, különben eldobnak. Mit tegyek, hogy ne ezen kattogjak?

Figyelt kérdés

Több ilyen nő is van, de én most kifejezetten egyre gondolok. Nos ez a lány másfél éve van együtt a párjával és folyamatosan veszekednek, a lány mindenr megsértődik, ha nem ír vissza egyből a párja, akkor írja neki, hogy jó akkor legyen vége. Szakítottak is már de a lány sírt egy kicsit meg fenyegette hogy megöli magát és a srác visszafogadta. A srác elnéz neki mindent, lehet hogy egy napra szakít vele vagy veszekednek, de tűzön vízen át kitart mellette. Megcsalás eddig még nem volt de azt is elnézi neki, hogy más férfiakkal flörtöl meg olyanokkal cseveg, akik nyíltan össze akarnak jönni vele.


Engem meg nagyon könnyen eldobtak eddig. Volt, hogy egy rosszul sikerült poén miatt. Az exem egy hétig dühöngött magában, de nekem nem mutatta, majd szakított velem és nem érdekelte a magyarázatom. Mások is könnyen eldobtak, hogy ők nem szeretnek meg nem érzik a "pluszt". Mi is majdnem másfél éve vagyunk együtt a párommal, ő nagyon szeret engem, de tudom, hogy nem tehetek meg vele akármit. Nem mintha akarnék, de engem jóval kevesebb dolog miatt kidobna, mint a másik lányt az ő pasija.


Igazságtalan, hogy neki minden el van nézve, nekem meg figyelnem kell, vigyáznom kell. Ha valaki írná, hogy a külső miatt, hát nem hiszem, a lány kórosan sovány és az arca sem szép, nem vagyok én se olyan szép nem azért mondom, de szerintem itt nem erről van szó, hogy modell kinézetű és ezért nem szakít vele. Az ágyban persze nem tudom milyen de elég gátlásos lány aki nem szeret érintkezni, nem tudom, hogy ezt esetleg leküzdötte e vele.


2023. jan. 28. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért mással foglalkozol?
2023. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem mással, hanem azzal, hogy én miért vagyok ilyen könnyen eldobható. Erre megtudom, hogy más bármit megtehet a párjával, mégis vele marad. Ez igazságtalan. Tudni szeretném, hogy velem van e baj, vagy a férfin múlik, hogy ilyen könnyen szakító típus vagy olyan aki sokáig kitart. Ha velem akkor változtatni szeretnék.
2023. jan. 28. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Lehet kapcsolat függő a srác. Örül, hogy van valaki mellette és nem egyedül van. Lehet úgy érzi, hogy nem tudna mást találni. De a csajban kell lennie valami plusznak, hogy mindent is elnéz neki a srác. (Mondjuk ezt a flörtölős dolgot hihetetlen, hogy letojja).

Benned ezek szerint nem látott még senki semmi olyat amiért megéri veled maradni. Mi az a plusz benned amiért megérné valakinek veled maradni minden áron? (Ne a szokásos hűséges, tudok főzni, figyelmes vagyok stb.. dolgokat mond mert ez minden csajban mondhatni alap).

2023. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Minden csajban alap hát...😂
2023. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De találtam olyat aki velem marad, nekünk is volt már komolyabb és hosszabb ideig tartó veszekedés, de ő nagyon szeret engem. De pl én ilyet nem tehetnék meg, hogy flörtölök meg mindenen halálosan összeveszek vele. Nem mintha akarnék :D De korábban mindenki kidobott kevesebbért is. Illetve volt, hogy én szakítottam, de nem sokáig szomorkodtak miatta, meg egyszer én is kifogtam egy kapcsolatfüggőt, aki az első hónapban vissza akart szerezni, majd talált másik nőt.


Milyen érték van bennem? Nem tudom szerintem semmi különös. Attól nem félek, hogy nem felelek meg a páromnak, csak szimplán nagyon oda kell tennem magam, hogy ez így maradjon, míg más lány meg ha szakítás közelében van mond egy öngyilkos mondatot és máris minden rendben van.

2023. jan. 28. 10:18
 6/9 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Itt szerintem a nagy számok törvénye jelent meg.


Te aki eddig a legjobban megsértödö férfiakkal találkoztál, találkozozz azzal a nővel akinek össze jött a legtöbbt türő.


Ez nem teljesen a te hibád, csak olyan szinten hogy rosszakat választottál.

2023. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező amit a lány csinál érzelmi zsarolás és ezzel tönkre teszi a másik felet az ilyen emberrel mielőbb szakítani kell.Sajnos az én párom is ilyen volt,zsarolt érzelmileg hogy ő nem tud tovább élni nélkülem,meg ha szakítunk akkor is csak engem fog szeretni és inkább egyedül hal meg stb.Aztán nagy nehezen eljutottunk arra a pontra hogy már ő is bele ment a szakításba az ilyen idióta embereket le kell sz@rni.Tudod hosszú évekig szenvedtem ebbe a kapcsolatba és közben lelkileg tönkre mentem.
2023. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatok nem így működnek. Egyrészt ott kezdődik, hogy nem látsz bele más kapcsolatába. Attól, mert ők a cuki-muki, „örökké együttleszünk, még akkor is ha összeveszünk” pár, még nem jelent semmit...

Sőt, a leírt kapcsolat maga a pokol. Gyakorlatilag két betegesen kapcsolatfüggő emberről van szó, akik totál nem illenek össze, csak azért vannak együtt, mert egyedül életképtelenek lennének. Ezt irigyled? Tényleg?? Ne már...


Másrészt pedig nincs jó párválasztás, nincs tökéletes. Meg kell próbálni, aztán vagy összejön, vagy nem.

Illetve tulajdonképpen az is jó, ha kiderül, nem illetek össze. Van lehetőség továbblépni olyanra, akivel összeillesz.


Viszont annak semmi értelme, hogy megjátszod magadat egy kapcsolatban, olyannak adod ki magad, aki nem vagy. Nem kell küzdeni! Egy kapcsolat nem küszködésről szól, hanem arról, hogy elfogadjátok egymást olyannak, amilyenek vagytok. Ha a te kapcsolatod küzdelmes, akkor rosszul választottál párt, és ilyen esetben bizony nagyon is jó dolog, hogy szakítottatok, mert nem illettetek össze.


Találj olyan párt, aki mellett önmagad lehetsz, küzdés nélkül. Amíg nincs ilyen, addig jobb egyedül.

És ez másokra is igaz... Sokkal jobb lenne, ha a leírt pár is szakítana. Most képzeld el, ha ezek így csinálnának gyereket... gyakorlatilag egy romhalmaz lenne szerencsétlen gyerek, mert ez nem egy gondos szerető közeg, ahola szülők minden másnap veszekednek, szakítanak, összejönnek. Erre nem lehet alapozni semmit. Ez nem élet.

2023. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rosszul közelíted meg a témát, persze csak szerintem.

Te azt kérdezed, hogy más nő miért tehet bármit, mégse dobják el, téged meg azonnal dobnak, ha hibázil valamit.

Nem ez a lényeg, hiszen nem azok a más nők tesznek valamit, vagy nem tesznek, hanem a párjuk. Tehát kirugják a nőket, vagy nem rugják ki. Itt a kulcs, a párválasztás! Ők olyan párt keresnek maguknak, aki NEM dobja ki őket minden apróságért, hanem elnézi nekik a botlást. Te meg olyat választasz aki rögtön kirúg. Nem a más nők jobbak, vagy rosszabbak, mint te, hanem másként válsztanak hapsit😃

2023. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!