Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minél ijesztőbben néz ki...

Minél ijesztőbben néz ki valaki ma, annál jobban előnyben van?

Figyelt kérdés

Megszokott dolog a bevásárlóközpontoknál kéregetés, mindenkinek saját döntése hogy ad-e az illetőnek, itt Miskolcon csak cigányok kéregetnek, ma mi is sorra kerültünk a családtagommal, én a bejáratnál álltam meg, nem mentem oda a kocsisorokhoz, egy kapucnis cigány, zsebre tett kézzel már figyelmesen követte a ki-be érkező embereket, megszólította a családtagomat is, akkor beálltam elé, és közöltem vele, "el lehet menni" Fel voltam készülve hogy ütni kell, mert nem mindenki ijed meg a szakálltól, izomtól, és ilyenkor megy a kezdeményezés. Ő bocsánatot kért és elment, de lehet egy idősnél vagy gyereknél félelmet kelt.


Annak ellenére hogy félnek tőlem, rosszallóan gondolnak rám akik ismernek kedvelnek, ismeretlenül meg féljenek csak, inkább én adjak pozitív jelet először.


2023. febr. 1. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

"Minél ijesztőbben néz ki valaki ma, annál jobban előnyben van"


Van ahol igen, van ahol nem. Ha ijesztően nézel ki, mogorván és nagyobb darab vagy akkor lehet kétszer is meggondolják, hogy beléd kössenek, de például ez a kinézet egy olyan helyen mint egy állás interjú ott okozhat gondot is.

2023. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem törekedtem olyan pályára soha, ahol a külsőt nézik először.

2023. febr. 1. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hannibal Lecter esetében az átlagos fapofa kinézet is elég ijesztő.
2023. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet helyett inkább a fellépést és a magabiztosságot mondanám. Nem kell kinézni tipikus tömeggyilkosnak hogy erőt sugározz.
2023. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ilyen gaz kornyeken igazabol ja, bar gondolom ott is inkabb tobben tamadnak ha tamadnak ugy meg nem szamit annyit. Foleg reszegen vagy bedrogozva. Persze nyilvan inkabb a konnyu predara mennek. De amugy olyan kornyeken meg embernek is elonyos a jo kiallas ahol nyugi van. Alapbol mashogy kezelik az embert
2023. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Most lehet, hogy magamra haragítom a sorsot, de eddig mindenkit le tudtam pusztán a nézésemmel pattintani magamról, pedig "férfiként" vagyok vagy 170 centi és 55 kg. Egyetlen egyszer akart egy mamlasz kancigány megtámadni egy rosszul megfogalmazott "menj el dolgozni te is, mint egy normális ember" válaszom után. Követett pillangóval hadonászva, üvöltözve a tag, megálltam, felé fordultam és csak annyit ordítottam az arcába, "ha ekkora faszagyerek vagy, akkor tessék, ölj meg, szívességet tennél". Még mintha ő rettent volna meg ettől jobban (mondjuk nekem sem 70 volt a pulzusom közben...)
2023. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Nem Miskolc tehet róla, de cigányoktól még Svájc is leépülne....

2023. febr. 2. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen.Mondjuk itt azt nem lehet tudni biztosra,hogy a félelem milyen reakciót vált ki a másikból.Mert ugye vagy enged,és kerüli a balhét,mint az említett kéregető,de az is lehet,hogy valóban nem fogja meghatni a szakáll és az izom,így agressziót váltasz ki belőle.
2023. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!