Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még egyáltalán...

Léteznek még egyáltalán extrovertált emberek?

Figyelt kérdés
Mindenki a telefonját nyomkodja,sorozatozik,szívesen van egyedül,szívesen gondol magára kissé művészlélekként,még akkor is,ha nem az. Még olyan ismerőseim is,akik pl. hivatásszerűen sportolnak,sokat edzenek, vagy olyan ismerőseim is,akiknek közösségi oldaluk sincs és keményen tanulnak v dolgoznak. Szóval nem csak a lusta,seggmeresztős,sznob emberek introvertáltak. Egy olyan embert se tudnék megnevezni, aki nem introvertált.
2023. febr. 2. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Vagy nincs túl sok ismerősöd, vagy nagyon felszínesen látod a világot.

Igen, vannak extrovertált emberek.

2023. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek emberek
2023. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Darius- ***** válasza:
48%
Senki nem teljesen extrovertalt és introvertalt. Mert pl. van akit nem érdekel a pletyka mondjuk és abban o igy introvertalt. De ennek ellenére jol tud kommunikalni az emberekkel, vannak baratai is. Most magambol indultam ki. Itt az a kérdés melyikbol van tobb. Ha valakit nem érdekel semmi vagy kevés dolog, ritkan tarsalog, befelé fordul az introvertalt.
2023. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Darius- ***** válasza:
41%

Hozzatenném, hogy ha valaki tulzottan extrovertalt, leszolit minden indegent, folyton beszél, kapkod az mar hiperaktiv.

Telefon nyomkodasa ugye helyzetfuggo, aki egész nap nyomja az nevezheto introvertaltnak, mert igy nem tarsalog senkivel, ez hatterbe szorul. Ha mondjuk varoteremben nyomkodja, mikor egyedul van vagy buszon az mar nem.

De igazad van mégis, az internet miatt napjainkra tobb lett az introvertalt, mint volt, annak ellenére, hogy vannak kozosségi oldalak. A helyi baratokat, csaladot nem lehet ezzel potolni, tavolban élo ismerosoket igen és idegeneket.

2023. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet ez is már egy ilyen boomer dolog.
2023. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak boven
2023. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amit leginkább nem értek,hogy mióta lett menő introvertáltnak lenni? Mintha valami erény lenne. "Ahh én utálom az embereket. Jobban szeretek egyedül lenni. Kevés emberrel találom a közös hangot. Ahh. Én annyira különleges vagyok. És flegmahh,ha hozzám szólsz,de bocsi,tudod,I'm an introvert. Aki nem olyan introvert mint én az nem is értheti.Igen nagyon nehéz de az introvert life választott engem nem én őt."

És legjobb,mikor amúgy közösségi oldalon naponra posztolnak,de ugye ők introvertáltak. Publikus profilra kéne a 15ezer követő,de fujj emberek,ugye,jobb egyedül, meg amúgy se értik meg egymást.

2023. febr. 2. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
De kit izgat hogy mit vergodnek? 😀
2023. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7, amiket idéztél azoknak a fele szociális szorongásról tanúskodik, nem introvertáltságról.

De itt az oldlaon is rendre összemossák a kettőt..

2023. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Az extrovertált is van olyan idegesítő mint az introvertált. Hangoskodik, követeli a figyelmet mint egy koldus. Csak üvölteni/visítani tud, mert az ő hangját aztán az egész osztálynak vagy éppen BKV járatnak hallania kell. Be nem áll de szája, de csak magáról bír beszélni és észre sem veszi hogy 1-2 haverját leszámítva mindenki hülyének nézi.
2023. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!