Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem iszom alkoholt és nem...

Ha nem iszom alkoholt és nem is dohányzom, akkor már unalmas férfi társaság vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Picit több mint 1 éve tettem le az alkoholt végleg. Előtte sem mérték nélkül fogyasztottam, de az ízét igazán egynek sem élveztem, ha nem ittam nem hiányzott. Dohányozni soha életemben 1-2 szál kipróbálásán túl. Nem zavar, ha közelemben alkoholt fogyasztanak, de a dohányfüstöt csak egy darabig tolerálom.


Középkorú férfiként azt vettem észre tapasztalataim alapján, h ezek a tulajdonságaim nem előnyösek társkeresés szempontjából és néha mint munkahelyi, mint ismerősi megbeszélésekből is kimarad(hat)ok a dohányzás elutasítása miatt.


Én fújom fel ezt a történetet, vagy más is jár(t) ebben a cipőben?



2023. febr. 4. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Elég nagy valóságtagadás erre fogni a társkeresési sikertelenséged
2023. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak emiatt ne cigizz! Igaz én fiatalabb vagyok (23L) de sosem jönnék pl össze olyan pasival aki dohányzik vagy iszik. Nekem a cigi maga is undoritó. Kollégákban sem szeretem aki cigizik. Barátok? Nem barátkoznék olyannal aki cigizik :)
2023. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

1. Hallottuk már itt egy párszor hogy unalmasnak tartják az ilyen embereket és a valóságban is láttam már ilyen reakciókat.


Ez volt az egyik kérdés:


"Élsz te egyáltalán?"


Szerintem nem az energiaitalon és a cigin fog múlni hogy élek -e.

2023. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges erre fogni.
2023. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem ettől leszel unalmas.
2023. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Alkohol hatása alatt nyilván kissé felszabadultabb vagy és akkor kevésbé unalmasnak tartod magad. A nőket egyébként folyamatosan szórakoztatni kell, aki nem szórakoztatja őket, azt unalmasnak tartják. Mindenesetre én fiatalkoromban egyszer utaztam vonaton órákon át egy ismerős lánnyal, akihez (nem lévén téma, meg amúgy sem volt az "esetem", egész úton egy szót sem szóltam, ő ezért engem unalmasnak talált.
2023. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én naggyon ritkán iszom, dohányzást is hanyagolom. Néha volt hogy lement egy ket sluk. De szeretnék totál fust mentes lenni. Hogy ez miatt ki tart unalmasnak, arra nagy ívben teszek. Azt meg végképp letojom, kinek tetszik mennyi alkoholt fogyasztok pl egy osszroffenésen. Nekem az a icipici pia is elég, hogy jol érezzem magam. Vagy még annyi sem. Tartsanak unalmasnak akkor, de nem fogok vedelni, meg füstölni, mint egy kémény mer' az a mennő. N
2023. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

6 férfi ismerősöm is van, aki egyáltalán nem iszik, és nem is dohányzik.


Ebből 3 házas, nagyon szép a feleségük is, jó életük van.

3 pedig szintén sikeres a nőknél, elég sok csaj fut utánuk. ;)


Nem az alkoholon, vagy a cigi múlik a dolog...

2023. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Ehez az alkohol, ciginek nem sok köze van, inkább itt más lehet a gond.
2023. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Én azt sem tudom, milyen íze van, pedig már elmúltam 40 éves. Nem is dohámyzom. Alienként tekintenek rám a kollegáim, kicsit ki is közösítenek.
2023. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!