Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy nő a párját azzal bünteti a nem létező hibáiért, hogy már 3 hónapja semmi szex sincs?

Figyelt kérdés

Az a rögeszméje, hogy a pasi más csajokat is megnéz, ezért azzal bünteti, hogy már 3 hónapja semmi szex sincs.


Szerintetek ez normális, vagy már beteg?


Kíváncsi vagyok mindkét nem véleményére.


2023. febr. 7. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen normális.
Ez már eléggé beteg.
56 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Jó esetben a szex mindkét félnek örömforrás. Úgy tűnik, itt nem ez volt. Elég ciki a srácnak, hogy olyan sz...r az ágyban, hogy a csaj keresgéli az okot, miért utasíthatja vissza.
2023. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát a pasinak el kellene gondolkodnia a szakításon, elég aljasnak tűnik az a nő, a leírás alapján
2023. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Én a srác helyében nem 3 hónap után, de az első éjszaka után kivágnám, mint a sz..ó macskát. És mondanám, hogy eddig ugyan nem, de mostantól nagyon is meg fogom nézni őket, hisz újra páromat keresem.
2023. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha van egy probléma két ember között, azt nem a párkapcsolat szándékos rontásával lehet kezelni. Természetesen ha a két ember épp fasírtban van, automatikusan csökken a libidó is.


Ráadásul ennek a "büntetésnek" semmi célja nincs. Mármint.. van feltétel, hogy "ha már 3 napja nem néztél meg snekit akkor majd lesz szex"? Kétlem.


Nameg... még ha igaz is és a pasi megbámul más csajokat... és akkor mi van? Vagy a csaj szerint a hűség lényege az, hogy lehetőség sincs másra vágyni? Pont attól nag ydolog a hűség, hogy lehetne máshogy is dönteni, mégis a párja mellett dönt az ember.


Összességében a nő nem hajlandó a párkapcsolatot párkapcsolatként kezelni, így a férfinak sem érdemes ezt tennie. Egyedül nem éri meg eg ypárkapcsolatbna lenni. Szóval érdemes lenne kilépni belőle.

2023. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Én meghallgatnám a másik felet is a sztoriból, lehet van oka ezt hinni...

Bár én nőként ha ezt gondolnám a páromról akkor szakítanék vele, nem büntetném semmivel ezen kívül.

2023. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Kifogás csak. Valószínűleg mással kiéli magát a nő, vagy csak idióta.
2023. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem normális. Nem attól lesz valaki hűséges, hogy soha senkit nem néz meg. Ellenben az hogy emiatt nem fekszik le a srácnak elég gáz, akkor inkább mondja meg neki hogy nem akarja
2023. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem a neten kellene idegenektől ezt megkérdezni, hanem az illető nőtől.

Meg magadtól azt, hogy mi a jó neked ebben a kapcsolatban; meg mit vársz a jövőben, ha már most ilyenek történnek.

2023. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem büntetés.nem akar veled szexet, nem kíván, nagyvaloszinu nem jo veled neki.
2023. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%
Lenne a "más csajokkal"...
2023. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!