Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, számotokra a magas...

Nők, számotokra a magas szintű empátia vagy a magas tesztoszteronszint vonzóbb egy férfiban?

Figyelt kérdés
Nyilván az egyik nem zárja ki a másikat, de most tegyük fel, hogy vagy az egyik magasabb, vagy a másik.

2023. febr. 9. 09:54
A kérdező szavazást indított:
magas szintű empátia, de nem egy alfahím típus és nem is akar az lenni
magas tesztoszteronszint, viszont meglehetősen csekély beleérző képesség és nyitottság mások felé
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Ezek szerint az alfahímség hormonális dolog?

Azt hittem a vezetői készségeken múlik...

2023. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Hűha. Ha ebből muszáj választani, akkor empátia.
2023. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjemnek túl magas a tesztoszteronja, ezért ki is hullott már a haja teljesen.

És a magas tesztó nem jelenti azt, hogy egész nap hancúr lenne.


Klassz dolog, tényleg.

Emiatt tök hulyesegnek találom ezt a kérdést, de hogy válaszoljak is: empátiát választok. Nyilván.

2023. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Sőt, a magas tesztoszterontól nem alfahím típus.... Honnan jonnek ezek, nem is értem.
2023. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem fejtettem ki (pedig kellett volna), hogy én sem gondolom, hogy a magas tesztoszteronszinttől lesz valaki alfahím, viszont van egy réteg, akik erősen ragaszkodnak ehhez, rájuk próbáltam utalni, de valóban nem sikerült egyértelműre a dolog. (A történelem során is sok vezető alak, hadvezér volt, akiknek alacsony volt a tesztoszteronszintjük.)
2023. febr. 9. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Honnan tudjam,nem szoktam hormonpanel vizsgálatot csinálni neki. Az enyém velem empatikus és csinált nekem gyereket szoval gondolom van benne tesztoszteron is.
2023. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A sorrend általában:

1. Pénz

2. Test

3. Fej

4. Dákó

5. Semmi más.

2023. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Na, megjött az incel troll...
2023. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!