Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus jellemvonásaim...

Nárcisztikus jellemvonásaim vannak?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy kedves, segítőkész és megértő ember vagyok. Nem manipulálok másokat, nem vagyok kontroll mániás, szeretném ha mindenki a maga ura lenne és saját gondolataik lennének. Viszont van bennem egy negatív érzés, bizonyos embertípusok ellen, konkrétan az ostoba, bunkók ellen. Primitív ösztönlényként tekintek rájuk akik önálló gondolkodásra képtelenek, bármilyen negatív dologra primitív, tahó módon reagálnak, egyetlen szórakozásuk a lerészegedés, mások bántalmazása, megalázása.

Elég sok ilyen ember van, ezektől próbálok elzárkózni, emiatt is vagyok introvertált, magamat és a hozzám hasonlókat ezek fölé az emberek fölé helyezem, ezért próbálok hozzám hasonlóakkal ismerkedni.


2023. febr. 9. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És erre következettél ebből? Vannak bajok fejben.
2023. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress rá a szó jelentésére, mert valamit nagyon máshogy értelmezel, mint kellene.
2023. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!