Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem néznek meg a lányok...

Azért nem néznek meg a lányok mert nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés
Ha megyek pl. Utcán, boltban rám sem néznek a lányok.

2023. febr. 11. 13:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%
Jo, nem mindenkinek azert, de a mostani allapothoz kepest sok ember megnezett, mindenki ramnezett, aki jott szembe.
2023. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Valószinűleg azért. A jó pasikat megnézik, ha fiatalabb csajok és többen vannak, akkor vihognak is.
2023. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Jó de mégis mit nézzenek rajtad? Öltözz csinosan,járj magassarkúban,mosolyogj..akkor biztos megnéznek,ha ez a célod. De az miért jó,ha megnéznek olyanok akik neked nem is tetszenek? Mert az emberek 99%-a inkább közömbös kategória.
2023. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
10%

Elozo vagyok.

Nem azt mondom, hogy mindenki bamuljon meg jo sokaig, de hogy senki egy fel masodpercre se nez ram, aki szembe jon…se messzirol, se mikor egymas melle erunk a jardan. Van, hogy direkt nem nezek en se az illetore ra, hatha akkor ram nez, de ugy se. Amugy nekem a husz-harminc eves pasik olyan szempontbol nem tetszenek, soha nem akarnek toluk semmit, (jelenleg az otven evesektol sem), de baromi idegesito, ahogy bekepzelten mennek es egy fel masodpercre se neznek ram, annyira levegonek neznek. Az utcan is, az edzoteremben is. Mintha valami veres mosogatorongy lennek, akire szegyen még ranezni is.

2023. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
12-es vihog a franc! Vagy te vihogsz,ha jó benyomást akarsz tenni? Inkább komoly fejet vágok,kihúzom magam,de direkt nem nezek rá,nehogymár elbízza magát.
2023. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
14,önértékelesi problémáid vannak.
2023. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
14. vagyok. Az igaz.
2023. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
46%

#8


46 évesen mégis mit vársz? Tele van a világ fiatal lányokkal, te 46 évesen, már ne is haragudj, félig-nyugdíjas nénike vagy.

2023. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok azert felig-meddig nyugdijas…


Nem az hianyzik, hogy ajnarozzanak lovagok, hanem hogy nezzenek ram fel masodpercre. Vagy nem tudom, hogy mondjam.

Meg ami a legjobban banto, hogy a magam korabeliek is mindenki levegonek nez. Ha ok ram neznenek, nem hianyolnek semmit, nem hianyozna a husz evesek nezese. Szoval ezt igy furcsallom, vagy bant vagy nem tudom.

Nem azt szeretnem, hogy udvaroljanak, korbelihegjenek, hanem hogy nezzenek ram egy masodpercre.

2023. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

#19:

Súlyos szociális deformációid vannak, ha te ELVÁROD, hogy mások rád nézzenek az utcán...

2023. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!