Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők céltudatosabbak, mint a...

A nők céltudatosabbak, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mitől lennének céltudatosabbak?
2023. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem tanulás terén jobban azok.
2023. febr. 12. 13:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tanulásban sem látok különbséget.
2023. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyiban vannak más helyzetben, hogy még céltalan lézengőként is tudnak találni valamit, amire ráfoghatják, hogy ők letettek valamit az asztalra.


Mert gyereket nevelnek, háztartást vezetnek, stb. Míg egy férfi esetében ezek azért nem elnézett dolgok.


Nyilván ez nem a női nemet minősíti, csak az adott nőket, hiszen előbb utóbb szinte mindenki felnevel gyereket, csak nem mindenki állítja be ezt erényként.


Aztán meg jönnek ide gyakorira sírni, hogy a hálátlan gyerek feléjük se néz, pedig ők az egész életüket a pulyára áldozták fel.

2023. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki életét tönkre kell tenni, nincs az az isten ami megakadályozná bármelyiket, viszont ha a kiszemelthez kellene hozzászólni na azt felejtsd el :)
2023. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

Tanulásban azért szorgalmasabbak, mert a nők szubmisszívek, alkalmazkodóak. Ő nekik a suli, a rendszer nem akkora teher, szeretik ha vezetve vannak. A fiúkban ég a tűz, tudják, hogy változtathatnak, és ha nem tetszik nekik akkor frusztráltabbak és inkább tenni akarnak ellene.


"Mert gyereket nevelnek, háztartást vezetnek, stb."

Gyermeknevelés jó. De nem értem, háztartásvezetésben mi annyira nagy dolog. Én férfiként eltartom magamat és "vezetem" a háztartást. Ezt csinálja egy felnőtt ember. Ez nem különleges dolog. Hogy ha viszont nagyon magas minőségben csinálja, az más. Ha elképesztően jó kaját készít, mindig változatos, kiszolgálja a férfit és kielégíti aki dolgozik helyette, az már érthetőbb szerep.

2023. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#3 #15 Nálatok a pont. Én is ezt tudom mondani, sajnos tapasztaltam.
2023. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!