Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik,hogy valaki nem...

Létezik,hogy valaki nem szerethető?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom,sohasem voltam fontos senkinek,még a saját apámnak sem.

Sosem voltak barátaim,legfeljebb jó ismerősök.

Sosem volt párkapcsolatom,sem semmilyen bizalmon alapuló kapcsolatom sem.Azt hiszem az anyukámon kívül,akit korán elvesztettem,soha nem is szeretett senki..hiába nyitottam emberek felé,nemcsak szeretetet nem kaptam,de még pár őszinte jó szót sem.Létezik, hogy valaki ennyire nem szerethető? 24/l



2023. febr. 13. 19:24
 1/9 anonim válasza:
61%
Olvasd el az Örökölt sorsok című könyvet.
2023. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Sokszor azért szerethetetlen egy ember, mert ő sem szereti önmagát. Márpedig ha valaki önmagát is képtelen szeretni, hogy várhatná el másoktól, hogy szeressék őt?
2023. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A másik ember érzesei a másikból erednek az ő illuzioi táplálják csak.

Képzelj egy nyugvo helyzetben egy golyót/labdát és megközeliti őt 10 másik egy lila egy kék egy fehér 2 zold egy piros.

A másik labda a saját kivetítései illuzioi alapján valasztják meg a szinuket hogy jozzád kerupve melyik színt veszik fel.


Vannak emberek akil kiváltják azt hogy sokan váltanak a közelükben pirosra szerelmesre.

Keresd őket es tanulj tőlük.

Mások meg azt váltják ki, hogy a legtobb labda lila v kék lesz a közelében es kikerüli őket.


Az en tapasztalatom eddig annyi hogy külső felszin az egész vonzas :(

2023. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet az nagyobb gond, ha valaki azt hiszi őt mindenki szereti. Fárasztó tud lenni az ilyen.
2023. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem simán van ilyen.


Én szeretem önmagamat, ettől még hozzám pont úgy nem kötődik senki és a folyamatos negatív hatások miatt én sem igazán igénylem mások társaságát.


A másik amit észrevettem, hogy mindig is számított a külső, de most már tényleg csak az számít, senki nem akar mélyebbre hatolni, elég neki amit a felszín ad.

2023. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze.
2023. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5, nem értek egyet, abszolút nem csak felszínes emberek vannak. Nyilván, pl Tinderen igen, hisz az a külsőségekre épít stb...
2023. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a lepontozást. ÉN személy szerint jól elvagyok önmagammal. Van életem, hobbijaim, dolgozom, ugyanazt csinálom mit bárki. Mégsem vagyok elég érdekes és vonzó társaság mások számára. Ez csak tény.


Hozzátenném nem vagyok sem negatív, sem depressziós, én jól elvagyok a világomban. Egyszerűen elfogadom, hogy nekem ez "jutott" és ehhez kell igazítanom az életemet.

2023. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8, vszeg azér tpontoztak le, mert azt állítod, hogy ma már csak a külső számít.

És párkeresésnél nyilván nem elég ha jól vagy, elvagy. Feltétel, de nem elégséges.

2023. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!