Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gyakorin, bármely témában...

Aki gyakorin, bármely témában kérdést tesz fel, és a legtöbb válaszban kritizálják a jellemét, elgondolkozik egy pillanatra azon, hogy talán igaza lehet a többségnek? Magába néz a kérdező?

Figyelt kérdés
Gyakran találkozni olyan kérdésekkel, amiben egyértelműnek tűnik a kérdező egy komoly jellemhibája. Önzés, bunkóság, éretlenség, ostobaság stb... A gyakori megfelelő görbe tükör?
2023. febr. 13. 21:50
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
55%

Természetesen nem.


Márhogy nem gondolkozik el rajta.

A legtöbb ilyen kérdező csökött agyú, nem véletlen nem képes megoldani a prblémáit önerőből.

2023. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Engem az idegesít fel, amikor nem a kérdésre válaszolnak, hanem minden mást kezdenek elemezni. A magyarok zöme funkcionális analfabéta.

Írok egy példát:

Reggel nem mosolyogtam rá a szomszédomra, erre ő megölte a feleségemet, ez jogos?

Akkor a válasz nem az lesz, hogy nem jogos, és börtönbüntetés jár érte. Hanem, hogy:

- miért nem mosolyogtam rá, bunkó vagyok

- miért lakom társasházban, lúzer vagyok

- biztos fideszes vagyok, rohaggyakmeg

- keressem fel a pszichológust

- olvassak önfejlesztő könyvet

- ...

2023. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Akik a kérdező jellemét kritizálják, azok általában annyit nem érnek, mint egy légyköpet, szóval marhára releváns a véleményük.
2023. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Van aki elgondolkozik és van aki nem. A legtöbben általában csak megerősítést várnak és nem fogadják el az ellenkező véleményt. De ez nem csak itt van így, hanem kb mindenhol az életben.
2023. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 olyan kérdésekre gondolok, amikből lejön, hogy az alap problémát eleve a kérdező egy jellemhibája generálja, de ő ezt nem veszi észre, ezért nem találja a megoldást sem.
2023. febr. 13. 22:04
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

#2 Tesó... te se a kérdésre válaszoltál :D


Nekem volt 1-2 kérdésem, amire kb csak troll válaszok érkeztek, de nem néztem magamba, mivel tudtam, hogy nem baromságot kérdeztem. Egyszer volt az, hogy lefáraszott fejjel írtam ki valamit, utólag annál beláttam a hülyeségem

De szerintem a többség nem veszi észre ezt

2023. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

2- teljes mértékben igazad van nem értem mért lett lepontozva.... 🤬🤬🤬🤬🤬🤬 az igazat írta én ezért nem írok ki semmit...


Minek? Úgyis baromságokat írnak.... nem a kérdésre válaszol... rengeteg kérdést olvastam és rengetegen írkáltak ostobaságokat a kérdezőnek.... Nem kapott választ... Csak írkálták a nagy okosságokat....

2023. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

A sajat jellemhibankat nem szoktuk eszrevenni.

Sokan mikor ide kiirnak egy zsigeri kerdest az zsigerbol jon. Ilyenkor elborult aggyal irni majd lesni a valaszokat.

Esetleg ha valaki.veszi a faradtsagot es par het mulva ujbol megnezi ankerdest es a valaszokat is akkor talan.


Ha valaki bunko es.bunkonak nevezzuk, akkor vagy nem.is erti vagy ha el is ismeri hozzateszi ok de en ilyen vagyok ka..pd be g..i.


Legjobb jellemhibam itt az volt, hogy tul hosszu volt a kerdesem. Ekkor elgondolkodtam, hogy szoszatyar vagyok-e? Aztan jott a masik jellemhibam: kerdese tul rovid...nem ertjuk mit kerdez tobb hatter info kell..es akkor kiderult turelmetlen vagyok o hogy te is do...golnel meg az ilyen idopazarlos kerdesiddel🤣

2023. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem nem néz magába az aki a kérdést ki írta a hozzászolásokon van elcsodálkozva hogy milyen hülye 40+emberek vannak itt az oldalon.....
2023. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Én van, hogy igen, de mivel nagyon introvertált vagyok, a gyaksziban már nem kamatoztatom a mondottakat, így a fejlődésem 0 szintű.
2023. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!