Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen sors vár...

Szerintetek milyen sors vár dáridó Lajcsira a kecskeméti börtönben?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell fizetnie az áramért.
2023. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Elképzelni sem tudom, borzalmas amit művelnek vele. Egy nemzedék nőtt fel a műsorain, nem tudom elhinni, hogy ekkora odaadás és hírnév után csak úgy rács mögé dugják, mint egy utolsó senkiházi bűnözőt. Hová fajult a világ?!
2023. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

#2:

Mondjuk nem kellett volna lopnia a közszolgáltatást. Mondjuk...

2023. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eljátszhatja majd a "kell egy kis áramszünet" című számot.
2023. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Az őt eddig ért megpróbáltatásokhoz képest egy viszonylag kellemesnek mondható időszak vár rá. Azt a Kecskeméten található börtönt, ahová kerülni fog, "luxusbörtönként" emlegetik. Tisztességesen vannak elhelyezve a "rabok" bútorozott, kényelmes szobákban, jó minőségű ételeket kapnak, és kikapcsolódásra is van lehetőségük az udvaron.


Én személy szerint azt remélem, hogy jót fog tenni Lajcsinak ez az időszak, és meg tud nyugodni ezalatt az "elvonulás" alatt, és könnyebb lesz feldolgoznia azt a meghurcolást, ami érte őt.

2023. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Semmi különös, lesznek barátai, fognak vele beszélgetni.
2023. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért a kecskeméti börtön nem is olyan vészes,veszélyes börtön (kecskeméti vagyok),mint a csillag börtön.Ahhoz képest ez egy szálloda.Gondolom jó magaviseletért kiengedik majd 1 év múlva vagy be se vonul az egészségi állapota miatt.
2023. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!