Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hízok?

Miért nem hízok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lány vagyok, ez így még rosszabb, próbálok hizni de nem megy, pedig azt mondják sokat eszek, ma ettem 2db szendvicset, kb egy félcsomag ilyen csibe fasirtot vagy miaz, edtem meg főtt kaját is és még mellé nasit, meg gyümölcsöt, kb minden nap ennyit eszek de nagyon vékony vagyok. Szerintetek mit csináljak? Jahh és cigizek ezt ide teszem...


2023. febr. 16. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy darabig egyél rezsicsökkentett farhátat, ez sokakat felhizlalt már.
2023. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan nem Politika, de azért válaszolok: irány a gyorsétterem! Hambi, kóla (igazi, nem zérós), sültkrumpli! Péksütik, zsíroskenyér, klasszikus magyar konyha! Pörkölt, gulyás, töltött káposzta!
2023. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
A Fidesz tehet róla, hogy nem hízol. Éhség van.
2023. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Bár ez valóban nem politika, de ne zabálj ész nélkül gyorskaját mert hosszú távon tönkreteszed magad.


Kezdj el edzeni, figyelj oda a testtömeg arányos szükséges fehérje és szénhidrát bevitelre és formásodni is fogsz meg nehezebb is leszel.


Ha nem a szerencsés 1 ezrelékbe tartozol akkor a sok felzabált szénhidrátból csak olyan helyekre fog beépülni zsír a szervezetedbe amit később le akarsz majd adni :D

2023. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Egy zsák krumpli hiányzik ide
2023. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem tudom, miért gondolod egyáltalán, hogy híznod kéne.


Feltételezem azért, hogy nem vagy kórosan sovány, tehát 16 körüli BMI, ebben az esetben tényleg indokolt lehet némi plusz tömeget magadra szedni.


De ha mégis kórosan sovány vagy, akkor az van, hogy ilyen állapot vagy alultápláltság, tehát éhezés, vagy betegség esetén szokott előállni.


Abból a kajamennyiségből kiindulva, amit felsoroltál, az éhezés nálad nem áll fenn, tehát marad a betegség, ebben az esetben a megoldás az orvoshoz menés.


De a legtisztább az lenne, ha leírnád, hogy milyen magas és hány kiló vagy, vagy akár magadnak kiszámolod a BMI-det valami online kalkulátorral.


Ha ez 18 felett van, akkor nincs értelme "hízni", azaz zsírt felhalmozni.

Ha mondjuk 16, a megfelelő táplálkozás dacára is, akkor ahogy fentebb írtam, orvos.

2023. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiúknak bejössz. Senki nem fog a külsőd miatt visszautasítani. Az a férfi is téged fog választani, akinek a teltek jönnek be jobban. nem utolsó sorban bármikor ehetsz hambit pizzát chipset csokit nagy mennyiségben. Én örülnék a helyedben.
2023. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is fontos megérteni, hogy mindenki testalkata egyedi, és a testsúly számos tényezőtől függ, például a genetikától, az életmódtól, az anyagcserétől, az életkorától, a hormonális állapottól, és az életmódtól. Tehát nem feltétlenül az a cél, hogy az emberek vékonyak vagy kövérek legyenek, hanem az, hogy egészségesek és boldogok legyenek.


Ha Önnek az az érzése, hogy szeretne hízni, akkor javasoljuk, hogy konzultáljon orvosával vagy táplálkozási szakemberrel, akik segíthetnek megtalálni a megfelelő táplálkozási stratégiát az Ön egyedi igényeihez és életmódjához. Ezenkívül fontos, hogy olyan ételeket fogyasszon, amelyek sok tápanyagot és energiát tartalmaznak, mint például a magas kalóriatartalmú fehérjék, szénhidrátok, és egészséges zsírok. Az is javasolt, hogy számos kis étkezést fogyasszon a nap folyamán, ahelyett, hogy csak néhány nagy étkezést tartana.


Ami a dohányzást illeti, azt javasoljuk, hogy próbáljon leszokni róla, mert a dohányzás káros hatással van az egészségre, és csökkenti az étvágyat is. Ha nehéz leszokni, akkor érdemes beszélni orvosával vagy egy leszokási program szakemberével, akik segíthetnek a leszokási folyamatban.


Végül fontos megjegyezni, hogy a testalkat nem az egyetlen jelzője az egészségnek, és fontos odafigyelni a test és a mentális egészségükre is. Ha bármilyen aggálya van az egészségével kapcsolatban, mindig konzultáljon orvosával

2023. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!