Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell emberek közé...

Miért kell emberek közé menni, ha mindenhol csak elutasítás és agresszió van?

Figyelt kérdés
A közlekedés a folyamatos agresszióról szól. Az ügyintézés valami katasztrófa, semmi értelme személyesen odamenni miatta és nézni az ügyintéző unott fejét. A személyes bevásárlás is undorító, mindenhol csak várni kell.
2023. febr. 19. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyen a fontoskodó/kötekedő hülyéket ki ne felejtsd. :)

Igazság szerint, ha sok pénzed lenne is kénytelen lennél időnként emberekkel érintkezni.

A válasz a kérdésedre az, hogy így működik a világunk.

2023. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Csakis a magyarok ilyenek: nem bírnak magukkal. És sosem akarnak ezen változtatni, ami azért gáz így aa XXI. sz.-i világban. Nekünk ez az ősemberi életmód nagyon tetszik ezek szerint.
2023. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A tömegközlekedés szól az agresszióról? Autóval nyugodtan kell közlekedni, aki siet el kell engedni, mindjárt megváltozik a világ.


Szinte mindent lehet már online intézni, ha nem, akkor előre kell időpontot foglalni.


A személyes bevásárlást kisboltban kell csinálni vagy kora reggel vagy késő este, bevásárlólistával kell menni és gyorsan lehet végezni.

2023. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak Magyaroszágon általános.
2023. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nálunk se. Azt szoktam mondani, hogyha a politikai kultúra annyit fejlődött volna, mint a közlekedési, akkor semmi bajunk nem lenne.
2023. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenhol van ez, nem is tudom hol járkálsz te hogy ilyen tapasztalataid vannak mindig.
2023. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Napsütésben menj ki ilyenkor télen, mindenki vigyorog az utcán mint a tejbetök.
2023. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Itt is az van, mindenhol, törődj bele
2023. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy turod, vagy amelyik nem lett megnevelve megneveled te, számolva az esetleges következményekkel:)
2023. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár nappal ezelőtt történt:


Sparba kasszánál beálltam a sorba, előttem 3 vásárló, utánam egy idősebb néni várakozott.

Ez a néni elkezdett engem bökdösni, kb. rám mászott, én előrébb megyek, ezzel közelebb állva az előttem lévő vásárlóhoz, de nem állt le, hiába látta hogy nem rajtam múlik, hogy haladjon a sor, egészen a kasszáig, a fizetésig úgy jutottam el, hogy a seggembe állt, végig testi kontaktban a nénivel. Mivan ha én megbököm? Amilyen öreg volt (minden lépésénél porladozott már "szegény"), szilánkosra törtek volna a csontjai, de nem tettem.

Nem tudom honnan ered ez a mérhetetlen utálat meg gyűlölet, a hülyeség, az agresszió, és hogy miért kell erőszakkal ráerőltetni a saját nyomorunkat a másikra. Dögölj meg te is, mert nekem most rossz!🤦

2023. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!