Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megmarad a gyakori...

Szerintetek megmarad a gyakori a 22. században is és amiket most itt kérdezünk és válaszolunk azt olvassák majd 2100 és 2199 között is?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Megmarad 2100 és 2200 között
Nem hiszem hogy addigra létezni fog a gyakori...
20 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2023. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem megy csődbe
2023. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem lehet kizárni.

De ha azt nézzük, hogy ennél sokkal nagyobb weboldalak, cégek, és szolgáltatások is tűntek már el, nem sok esélyt látok. rá.

2023. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet tudni, lehet, hogy már egy hét múlva arról fognak cikkezni, hogy bezár a gyakori.

Viszont a gyakori amúgy is csak egy aprócska porszem az interneten. Az internetnek köszönhetően egy óriási lehetőség nyílik a jövő embereinek betekinteni a múlt embereinek (Azaz a mi) életükbe. Hogy hogyan írtak, hogy mik voltak a szokások, hogy milyenek voltak a trollok, mert ugye azok mindenhol vannak, hogy milyen idiótábbnál idiótább videókkal szórakoztatták egymást az emberek. Ilyen a múltban még soha nem volt, igaz ugyan, bőven maradtak ránk dolgok a múltból, de nem annyi információ, mint amennyi a jövő embereire fog maradni rólunk. Konkrétan a szennyest is kirakja a netre valaki.

2023. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Könnyen meglehet, és itt nem releváns, hogy ez egy kicsi vagy egy nagy cég. Ha lesz rá igény, és lesz, aki üzemelteti, akkor én minden további nélkül el tudom képzelni, hogy akár száz évet is megél ez a platform.

Nekem mondjuk már az is kész időutazás, amikor néha belebotlok a 15 éve írt valaszaimba 😄

2023. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

"lehet, hogy már egy hét múlva arról fognak cikkezni, hogy bezár a gyakori."


adja az isten

2023. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor Te aki a XXII. században olvasod ezeket a sorokat, halld a múlt üzenetét: ANYÁD!!!
2023. febr. 21. 14:36
 8/17 anonim ***** válasza:
:)))
2023. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Üzenek is nekik.


KAPJÁTOK BE 2199-ben.

2023. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De mi van ha pont abban az évben nem olvassák ezt. Azért az én százéves intervallumomnak sokkal több az esélye.
2023. febr. 21. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!