Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire zavar az, hogy ha...

Mennyire zavar az, hogy ha kiállsz magadért, közben megbántasz valakit?

Figyelt kérdés
Természetesen nem szándékos sértésre gondoltam, de tipikusan ilyen helyzet az, mikor valaki rád erőszakolja azt a nézetét, hogy miért nincs gyereked és hogy ez mennyire nem helyénvaló. Szokott lenni válasz is, és vannak, akik csak akkor értik meg a dolgot (vagy még akkor se), ha kissé határozottabban nyilvánítasz álláspontot. Ez gyakran konfliktushelyzetet eredményez. Te mennyire törődsz azzal, hogy esetleg ilyenkor megbántod az illetőt? Nos, én ezekben a helyzetekben semennyire.
2023. febr. 22. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Nagyon zavar
Van amikor igen, van amikor nem
Egyáltalán nem érdekel
16 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nagyon önzőség, de akkor sem érdekel, hogy ő közben mit érez.
2023. febr. 22. 12:16
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
1. engem nagyon is érdekel, ha megbántok valakit, de ez attól is függ hogy ki az a másik. Pl. aki régóta toxikus, annál már nem nagyon zavar ha megbántom
2023. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem arra gondolok itt, hogy vita közben mondanám neki, hogy "hülye vagy", mert ez nem érv, csak én más állásponton vagyok és ezt el is mondom. Volt már olyan, hogy azon is besértődött valaki, amiért nem 100%-ban értettem egyet vele
2023. febr. 22. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Több évtizedes tapasztalat alapján mondom, ha esetleg nő vagy és megkérdezik miért nincs gyereked, akkor azt kell mondani, hogy eü okok miatt nem lehet (akár így van, akár nem).

Onnantól kezdve nem piszkálnak tovább, max sajnálkoznak hogy óh te szegény, de akkor is le lehet állítani az illetőt, hogy nem szeretnél róla többet beszélni. Ez mindig bejön, többet nem fogják felhozni. Így sosem volt még ebből konfliktusom.

2023. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. mindenhol van ilyen. Ez a gyerek meg ilyen kérdésre nem tudom. Legközelebb az lesz a válasz:


"Mivan, b.szni akarsz?! Már nagyon unom.

2023. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokáig hagytam magamat, ma már azért kezdek erősebb lenni e téren, és kezdem kimondani a véleményemet, és nem érdekel, ha valakit elvesztek emiatt. Minden ember múlandó...
2023. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!