Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mikor tanulják meg az...

Vajon mikor tanulják meg az itt lepontozó emberek, hogy a válasz hasznosságát kéne értékelni és nem azt, hogy tetszik-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg olyan válaszok lepontozására, amik konkrét tények.

2023. febr. 23. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell foglalkozni velük. Vannak akik gépiesen kattintgatnak, el sem olvassák, hogy mire. Ezzel szeretnek pontokat szerezni.
2023. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2023. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Psycho ***** válasza:
83%

Ez mindig is így lesz sajnos. Sokan nem szeretik a tényeket, kiváltképp ha az ellentmond a saját kis világnézetüknek, s a dolgok működéséről kialakított hiedelemviláguknak.

Lepontozni és ezzel levezetni a feszkót egyszerűbb, mint új tudást beépíteni a meglévő "keretrendszerbe" a fejekben.

2023. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Igazából nem teljesen mindegy?


Szard le, olyan úgy sem lesz, hogy mindenki egyet ért vagy valami mindenkinek megfelel.

2023. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szomorú. Meg főleg, hogy erre még külön kamuprofilok sorát is létrehozzák.
2023. febr. 23. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Sokan ebben élik ki magukat.

Szeretnek a toplista elején lenni és mindegy milyen áron.

Én volt hogy véletlen rosszra nyomtam. Azt lehet valahogy módosítani?

2023. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet már módosítani. Nálam is előfordul időnként.
2023. febr. 23. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.. De én megszüntetném ezt a pontozási rendszert,mert csak a vita van belőle mindig. Bár ugye jól esik az embernek, ha egy adott szakmai témába felpontozzák. Ugye ez azt is jelentheti hogy elismerik a tudásod. És ha a sok "troll" lepontozza mert az a mániája bizony van amikor rosszul tud esni.


De túl nagy jelentősége nincs,csak annyi hogy piros. A válasz hasznosságát az olvasók és kérdezők pontozás nélkül is eltudják dönteni. Tehát jelentéktelen. Ami meg nem a kérdéshez illik úgy is kimoderálják ha jelentik.

Pontozási rendszer helyett, szerintem például jó lenne ha bevezetnék,a kérdés és válasz módosításának lehetőségét. Hogy kiírás után X percig lehessen módosítani. Ez jó lenne helyesírás vagy elírási hibák korrigálására.

2023. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha.

Amíg él a mostani pontozórendszer, mindig lesz legalább egy valaki (75%), aki sportot fog űzni mások lehúzásából. Rosszabb esetben sok profil használatával. Én pl. kaptam már meg mástól, hogy amikor meglátja az öt pipám, reflexből nyom pirosat, mert annyira zavarja. Ilyenekkel egyszerűen nem lehet mit csinálni.

Régen nagyon bökte az igazságérzetem, mára már nem zavar különösebben, bár akadnak kivételek.

2023. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én limitálnám az adott napon adható ponozások számát. Mondjuk lehetne 10 ilyen meg 10 olyant adni, akkor az emberek sokkal jobban megválogatnák, hogy kinek adnák a pontokat, és nagyobb megbecsülése is lenne a gyűjtötteknek is.
2023. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!