Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kellemes illattal tényleg...

Karcsi022 kérdése:

Kellemes illattal tényleg lehet csábítani?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, egy fiú átlagosan néz ki, semmi extra, de ha tényleg férfias illata van, mármint pl. Axe-t használ, dezodórnak, meg arcszesznek és így tovább, akkor erre tényleg felfigyelnek a lányok? Szóval az AXE reklám nem alaptalan? Mert olvastam olyasmit, hogy valóban az illat az egyik olyan tulajdonság ami lehet vonzó. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2023. febr. 23. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan parfümök amikre igenis felfigyelnek, de ez szerintem nem az ilyen 1400 Forintos dezodor kategória ami minden második férfin ott van..
2023. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet, én nekem is felcsillan a szemem, amikor megérzek egy nagyon kellemes parfümöt egy nőn...még ha nem ia az esetem ez csak az illatkavalkád után tudatosul.

És igen nagyon is figyelnek erre a lányok/nők.

De ne AXE és Old Spice félékben gondolkodj ezek ilyen kommersz tucat gagyik. Sajnos a minőségi és jó illatokra kicsit többet kell költeni..ellenben nem is kell mindennap magadra nyomni.

2023. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Nyilván önmagában az illat nem elég, de sok pluszt jelenthet adott esetben vonzalom terén.

Persze ezt nem az olyan tucat dezodorok jelentik általában, mint az AXE és társai. De egy jó parfüm, hát, ha csodára nem is képes, de sokat tud jelenteni.

2023. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátom még középiskolában, de 1 év után szakítottunk.

A lényeg, hogy tavaly a boltban sétálva megéreztem azt az illatot, amilyen rajta is mindig volt, de sosem kérdeztem mit fúj magára.

Mentem az illat után, kicsit hülyén álcázva, de a boltban a sorok között mindenki mellé beálltam "nézelődni", kinek volt ilyen illata. Végül megtaláltam a pasit, mondtam neki, hogy ne haragudjon hogy ilyet kérdezek, de milyen parfümöt használ?

A srác jófej volt, nevetett, azt mondta ez nem parfüm, hanem a Lidl-ben kapható legolcsóbb dezodor.


Kérdeztem, milyen színű a doboza?

Mondta, hogy sárga, szemmagasságban szokott lenni a polcon, biztosan megtalálom.


Megkérdeztem, nem jön-e át velem ebből a kisboltból a szomszéd utcában lévő Lidl-be, hátha mégsem találom.


Nevettünk, átmentünk, azóta megismerkedtünk, de nem jártunk, és máig egyébként tök jóban vagyunk egymással. :D


Hát nem tudom, a kérdésed szempontjából hasznos-e ez a válasz.



(Amúgy van egy másik pasi ismerősöm, minden csaj odáig van érte, mert klassz, helyes fickó.

Minden nő, kolléganő kikeni magát neki, több tízezres pacsulikkal csepegtetik magukat, a srác viszont mégis hozzám jött oda egyik nap, hogy "hmm, de jó illatod van ma!"

Mondom neki, köszönöm, de ez csak a DM-ben kapható legolcsóbb, 750 forintos parfüm.


Erre ő: ne szórakozzak, nagyon vadító illata van.


(Egyébként mint ennél kiderült, az olcsó parfümöm tartalmaz vanília foszlányt is, ez tetszett annyira kollégámnak, mert az a kedvenc illata, csak nem tudta körbeírni, mi olyan ismerős és kellemes az illatomban. :)

Úgyhogy nem biztos hogy a márkanév, Axe, Adidas, Prada az, ami beindítja az embereket, hanem sokkal inkább, hogy arról az illatról milyen jó emlék jut eszébe. (Pl. Nekem az exem akit szerettem, kollégámnak lehet hogy valami gyerekkori emlék stb).


Ha teszem azt csinálnék nagyon enyhén marihuána szagú parfümöt, arra is sokan gerjedne aki fogyaszt ilyen szereket, mert gondolom az is jó emlékeket idéz fel benne. Szóval ez az én hipotézisem:)

2023. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A feromon kifejezésnek nézz utána.
2023. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány, ha nem vagy büdös :D

De viccet félretéve, nekem a napom képesek azzal feldobni emberek, hogy mondjuk mellém állnak a buszon, és finom öblítőillatuk van, vagy valamilyen kellemes parfümöt érzek rajtuk. Nem igazán szoktam megszólítani az embereket, de ha mondjuk engem szólítana meg egy ilyen kellemes illatú ember, akkor rögtön nem 0-ról indulna, hanem +10-ről.

2023. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hááát ezen már én is gondolkodtam. De sajnos szerintem nem. Egy olyan férfit sem tudnék mondani,akihez nem vonzódom,de a jó illata miatt mégis. Becsülendő,ha az illető ad magára, de sajnos már sokszor volt olyan,hogy megcsapott egy finom illat,sőt hozzá még egy elegáns ruha is társult,aztán ránéztem a pasi arcára és semmiképp nem volt az esetem.

Viszont aki alapból is tetszik,attól egyenesen megőrülök,ha jó az illata.

2023. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1es válaszolóval értek egyet. Egy jó illat nagyon sokat dob egy átlagos srácon is, de az sajnos nem az Axel lesz, vagy a dm-es parfüm. Minimum egy Douglas-ban vásárolt, márkás parfüm, mert jól lehet érezni, hogy valakin 1500 Ft-os parfüm van, vagy 30 ezres. S most nem a pénzen, vagy az áron van a hangsúly. Mert a 30 ezres parfümből elég 1 fújás, így tovább tart, mint 15 db 1500 Ft-os parfüm. Tehát nem az áron van a hangsúly, hanem a minőségen.
2023. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!