Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan hogy azt...

Volt már olyan hogy azt hitted teszel valamit a világèrt?

Figyelt kérdés

A törtènet.

Tavaj elmentem egy cèghez dolgozni ,mi hordtuk oda az összes betonelemet kamionokkal az Iváncsai akkumlátor üzemhez.


Úgy èreztem tettem valami fontosat.

Valami jót!

Rèszese lettem a fejlődèsnek ès munkahelyeket hordtam oda a lakosságnak amiböl megèlhetnek.

"Tettem valamit a környezetszennyezès ellen is!


Erre kiderült a Debreceni esetnèl hogy rendkívül káros az akksi gyár ,ès csak külföldi dolgozókat vesznek fel èbèrèrt.


Azóta nagyon rosszul èrzem magam. 😞



2023. febr. 24. 02:03
 1/7 anonim válasza:
74%

a kerdesedre:

igen, mindig probalok tenni,

leginkabb csak az allatokert❤️‍🩹

2023. febr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Ne veszitsd el ezt a lelkesedést! Nagyon értékes. Nem tudhattad, hogy ez lesz belőle. Szerintem továbbra is kutasd, hogyan tehetsz masokert. Azért ne legyél naiv!


Kérdésedre válaszolva, amikor kimegyek egy egy tüntetésre, vagy adakozok, akkor kicsit így érzem. De ahhoz, ami igazán fontos lenne sajnos nincs bátorságom :(

2023. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam tenni, igen. Én hajléktalanoknak vagy nagyon szegényeknek szoktam segíteni. Volt idős néni, akinek kifizettem a közüzemi tartozásait, mert már kikapcsolták nála a villanyt is. Volt, akinek a tetőt vitte le a vihar, abba szálltam bele pénzzel, egy ukrán családnak segítettem elmenekülni az országból... ilyenek.
2023. febr. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

1* segítettem egy néninek egy átkelőnél átmenni a kiskocsijával, mondta, hogy Isten megsegít majd, meghogy jó ember vagyok, stb.

Folyamatosan kihasználnak az emberek...

Nem érdemes semmit sem tenni a társadalomban, csak az állatok éérdekében cselekedni.

2023. febr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ne higyj el mindent amit a média mondd. Nálunk balheznak, németek meg közben kampányolnak hogy náluk épüljön meg, ha mi ennyire nem akarjuk. Ők se hülyék, ha annyira mérgező lenne, akkor nem akarnák magukhoz... Főleg hogy nekik van már 1 ugyanilyen gyáruk.
2023. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Minden reggel a világra gondolok, amikor egy "nagy dolgot" teszek a wc-be:)
2023. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2023. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!