Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gerinces és korrekt dolog...

Gerinces és korrekt dolog vetkőzőpókerből kiszállni a bugyinál? Tudta mit vállal, miért ment bele akkor?

Figyelt kérdés

Egyetemista társaság, vetkőzőpóker. Megegyeznek még előtte hogy ők már nem óvodások azért, ez vetkőzőpóker, ha oda kerül a sor, akkor bugyi/alsógatya is le. Ebben a felek (5 fő) megegyeznek. Mindenki bólint.

Majd az egyik csajnak rossz a lapjárása és őrá kerül a sor hoy már csak bugyi van rajta. És közli hogy „csak nem gondoltuk komolyan hogy leveszi“

Hát DE komolyan gondoltuk.és ő is annak gondolta, hiszen igent mondott.


ez miféle viselkedés?



nem kisgyerekről van szó, felnőtt 20 éves, tudta mire mond igent.


2023. márc. 1. 13:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

"nem kisgyerekről van szó"


Ezt pont az írja le, aki képes ezen hisztizni egy anonim fórumon.

2023. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Én se vettem volna le. Nem értem a hisztit. Még jó, hogy nem szerződésbe foglaltattad vele, hogy le fogja venni a bugyit…
2023. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Igen, korrekt dolog :D


Mi amikor egyetemen játszottunk, a fehérneműnél mindig megállt a téma, mert nem itt akartuk egymást meztelenül látni.

2023. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Te normális vagy?😂
2023. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%
alapítványi iskolás őrült
2023. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

És akkor mi van? Meggondolta magát, vagy az elején sem gondolta komolyan.

Pereld be Kiéhezettke!

2023. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%
Egy nő mindig megoldja a kiskaput és hogy te legyél a hülye. Lásd a kommenteket. Ezeknek az adott szó addig tart mig nem kell betartani, hitelesség, integritás..azok mik.
2023. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem korrekt már elkezdeni sem egy ilyen "játékot", de ha már ennyire futja egy társaság értelmi képességeiből, hogy csak ilyen tevékenységgel képes elütni az időt, akkor kiszállni sem az!

Ha ilyen baromságba mennék bele és megtenné velem ezt a játék partnerem, akkor többet nem engedném, hogy csatlakozzon egy ilyen kihívást rejtő játékhoz, - amennyiben adódik következő alkalom.

Az ilyen ember - jellemét tekintve - egy nulla!

2023. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ilyen baromságba mennék bele és megtenné velem ezt a játék partnerem"


Világosan látszik a kiskapu alkalmazása. Belemegyek a baromságba, de ő mit képzel, hogy csináljam is.

2023. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

"Még jó, hogy nem szerződésbe foglaltattad vele"


Sokkal sokkal komolyabbat tettem vele.... a SZAVÁT KÉRTEM és kaptam. és lám mennyit ér szart se, amennyit az ember maga aki adta.

2023. márc. 1. 13:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!