Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet nyerni úgy vitát,...

Meg lehet nyerni úgy vitát, ha azt mondja: "Én nem így látom"?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2023. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, így csak döntetlen lesz, mert neki más a nézőpontja, de attól még mindenkinek lehet igaza a saját szemszögéből.
2023. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez attól függ, kik a vitázó felek. Ha a főnök vitatkozik a beosztottjával és azt mondja, hogy "Én nem így látom", akkor azzal meg tudja nyerni a vitát. Ha a beosztott mondja ezt, akkor nem.
2023. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így látom!
2023. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit jelent megnyerni. Az biztos, hogy tudja így tartani a saját nézetét. De a másikat ezzel nem fogja meggyőzni ő sem. Meg ha jó érvek vannak az álláspontja ellen, akkor ezzel kicsit az imázsát eltolja egy irányba.
2023. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A vitákat nem lehet megnyerni vagy elveszíteni. A vita azért van, hogy mindketten többek legyenek. Ha ez nem sikerül, akkor mindketten vesztettek, ha sikerül, akkor mindketten nyertek.
2023. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pl. ha olyannak mondod akit meg akarsz győzni az igazadról, de ő nem akarja hogy meggyőzd az igazadról, még akkor is ha amúgy tudja.
2023. márc. 2. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor ha nő mondja férfinek.
2023. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mitől lesz egy vita megnyert számodra?
2023. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!