Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem ennyire rossz az...

Csak nekem ennyire rossz az életem 30 felett?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom ahogy betöltöttem a harmincat már el is romlott minden.

Anya meghalt egyedül maradtam a nagyvilágban egy albérletben egy borzalmas munkahellyel amit egyrészt szeretek mert a fizetésem átlagfeletti de az emberek a körülmények borzalmasan lélekölők.

Nem azért nem lelem semmiben örömömet mert depressziós vagyok hanem csak azért mert nincs egy értelmes családi vagy baráti kapcsolatom.

Van egy iszákos apám akivel nem is jövők ki.

Az emberekkel nagyon bizalmatlan vagyok és mindenkiben már csak a rosszat látom meg....szóval ez egy "körbe-körben"



2023. márc. 4. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Másoknak is szar, de ha változtatni szeretnél akkor ne mástól várd!
2023. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az élet nehéz és hosszú, de végig kell csinálni...


Ez van

2023. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy nő vagy? Barátokat keresel? Melyik megyében, vagy településen? 30N
2023. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a lelkiállapoton könnyíthetsz, ha lennének terveid a jövőre: "oké, most ez van, gyűjtök pénzt, a fizetés átlag feletti, ez jó, be is fektetem a pénzt biztonságosan, hogy kamatozzon. Nem lesz ez mindig így, pár év és nem fogok albérletben lakni. Társat is keresek."

Ha van bármilyen terv a jövőre, a jövőbe vetett bizalom, minden könnyebb lesz.

2023. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Akkor itt az ideje, hogy tegyél az ellen, hogy jobb legyen.


"bizalmatlan vagyok és mindenkiben már csak a rosszat látom meg"


És ezek után csodálkozol hogy nincs barátod se párkapcsolatod?

2023. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted, nagyjából nekem is ennyi idősen vált pokollá az életem, pedig voltak terveim, céljaim, de elsodort az ár, azóta is egy faágba kapszkodok és azt sem tudom, hphy mi értelme a létezésemnek.
2023. márc. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 robetko ***** válasza:
Nekem már húszon évesen tönkre ment az életem! most 47 vagyok és még mindig ugyan olyan szar. Te csak 30 vagy szedd össze magad ember! Ne mond nekem hogy a munkahelyeden vagy a környezetedben nincs olyan ember akivel lehetne barátkozni.
2023. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Apád rombol, érdemes elgondolkozni. Kell ő biztosan az életedbe?
2023. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!