Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarázatot szeretnék. Ér ez...

Magyarázatot szeretnék. Ér ez annyit, hogy ráírjak? Rossz döntés lenne ráírni?

Figyelt kérdés

Benne voltam egy kisebb discord szerveren, de több mint másfél éve. Ilyen egy hónapja a szerver tulajdonosa felvette valami barátnőjét, aki ha szépen akarok fogalmazni, akkor is a rosszindulatú féreg a legszebb jelző rá. Valahányszor írtam bármit is, mindenbe belekötött, kiforgatta a szavaimat, néha a szűkebb chat szobába, hogy azért be járassa le magát kb mindenki előtt, aztán ha még merészeltem magamat védeni, akkor valaki mindig közbe pattogott, vagy épp maga ez a féreg adta elő, hogy nem kell drámázni, konkrétan én lettem leugatva, mintha én állnék bele mindenbe, amit mond.

De hogy ilyeneken generálta feszültséget, meg ment a balhé, hogy a filmes chatbe, mint mindenki beírtam egy filmajánlót, volt benne egy elgépelés, ő meg írt ilyen kva hosszú okoskodást, hogy ilyen helyesírással nem érti mi a fsznak készülök tanári pályára, azért tart ott az oktatás, ahhol, mert bárki lehet tanár.

Vagy a témákat megvitató chatbe, ami direkt a kulturált vitákról szólt, valaki feldobott egy cikket, hogy egy néger csávó nem akar néger lenni, fehéríttetni akarja magát műtéttel. Én erre azt írtam, hogy ez pont ugyanolyan, mint minden más plasztika, olyan akar lenni, mint amilyen nem, egyébként meg kit érdekel, ő teste, rá tartozik. Erre az a féreg belemagyarázta több oldalnyi szövegen keresztül, hogy én leszóltam a barátnőjét (akiről addig nem is hallottam), akinek orrplasztikája volt.

Majd pár órára rá írt egy szép üzenetet arra a chatre, amit csak a régebbi tagok, meg ő lát, hogy ő utál engem, mert egy szánalmas lúzer vagyok, anyám se szeret, stb. És miután én megvédtem magam, még én lettem kidobva. Ja meg azzal jött, hogy van egy chat, amit én nem látok, és ott panaszkodik rám egy csomó ember a szerveren. Ezt valamennyire meg is erősítette a csaj, akié a szerver.


Na mármost nekem rajta kívül soha senki nem mondta, hogy bármi baja lenne velem, szóval jó lenne mostmár ezt korrekten tisztázni. (Visszatérni nem akarok ezek után, ha az a féreg marad, márpedig marad, mert nagy barinők a csajjal, akié a szerver)


Szerintetek írjak neki?(Mármint nem a féregnek, hanem a csajnak, akié a szerver)


2023. márc. 5. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyre minek akarsz írogatni? Házhoz mész a pofonért?
2023. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak a csajszinak akartam. Másfél évig kb napi szinten dumáltunk, amíg azt a nyomorult férget fel nem vette.

De igazából mindegy, most csekkoltam le, és letiltott. :)

2023. márc. 5. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Finoman fogalmazva, undorító volt, amit veled tett a csaj, és azok, akik még mellé álltak. Szóval megértem, hogy tisztázni szeretnéd és rendes zárást is ehhez.

A tiltását viszont sajnálom, de lehet, hogy talán így lenne a legjobb. Elvégre, ki tudja, azóta miket mondtak ellened, mennyire hangolták a "népet" ellened, szóval nem biztos, hogy ezt rendesen, normális és nyugodt keretek közt tudtátok volna megbeszélni.

2023. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Pitianerkedni szeretnel. Minek?
2023. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit. Lépj túl rajta. Szard le a férgeket.
2023. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!