Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Facebookon egy fiatal...

A Facebookon egy fiatal es/vagy csinosabb not mennyi véletlenszerű ferfi jelolget ismerősnek?

Figyelt kérdés

Ugy erzodik hogy ha egy nőnek van x(altalaban tobb száz) kovetoje facebookon azok többségében random foszereknalil bejeloltek az adott not aki meg nem jelolte oket vissza


de azert az eleg szanalmas amikor egy no megmagyarazza hogy ot ugyan senki sem jeloli es egyebkent is mit gondolok en hogy ilyet feltetelezek


sokszor tenyleg ugy erezheto hogy a nok szemeben nem minden himnemu szamit ferfinak csak mondjuk a kinalat felso 5%-a, azok akik vagy kinezetukkel vagy statuszukkal vagy valamilyen adottsagukkal vagy szerzett kepesegukkel kiemelkednek a tomegbol, meghozza jelentos mertekben, függetlenül attol hogy az adott no mennyire jelentektelen, esetleg egyenesen elonytelenul kulseju es sok esetben még a szemelyisege is turhetetlen es még csak nem is noies


2023. márc. 7. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Több 100 elég ha csak 1x is szóba álltak vele már bejelölik.


átlagosan 800-1500 ismerőse van már egy 25 éves jó csajnak

2023. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Sok ilyen idióta jelölget.


"A nők szemében nem minden hímnemű számít férfinak"

Ja, mert kötelező lenne veled facebookon ismerkedni tán, nem? Ki kérte a jelölgetést? És akkor az én kva anyám, hogy nem jelölöm vissza... 🙄🙄

2023. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak azokat jelölgetik akiknek fél életük ki van posztolva szinglinek tűnnek (vagy ki is van írva)
2023. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 le lehet tiltani, hogy bárki jelölhessen, ha nem teszed, vállald a következményét 🤷🏻‍♂️ dehát nyilván azért jól esik a rengeteg jelölés és jó panaszkodni róla.
2023. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem tom en bejelolgettem egy rakas fiatal not hogy noveljem az ismeroseim szamat es eleg sokan szo nelkul visszajeloltek mert valószínűleg eleg kulturalisdan nézek ki
2023. márc. 8. 08:56
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy random fickók jelölnek főleg a csoportokból, amikben benne vagyok. Hozzászólok vagy kirakok oda valamit, onnan megnézik a profilom és azon kevés dolog alapján, amit látnak (profilképek kb.) jelölnek. De ezeket nem jelölöm vissza. Mondjuk nincs is 900 ismerősöm.
2023. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minek kell növelni az ismerőseid számát, kerdező? 🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ezt a kerdest feltenned az Instagrammos nocskeknek is akiknek letkerdes h mennyi kovetojuk van?


100valamennyi ismerost noveltem fel 300ra h ne logjak ki nagyon az atlagbol amikor munkakereseskor kemkednek utanam a HR-esek


megfelelo valasz?

2023. márc. 8. 10:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen én is visszajelőltem minden boldog-boldogtalant.


Aztán 20 évesen 2 napig tartott, míg kitöröltem vagy 500 ismerőst.

2023. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem sok ismeretlen szokott bejelölni. Volt egy idő, amikor gyakoribb jelenség volt, de egy pár éve szerencsére már ritka mint a fehér holló. Mondjuk évi 5-6 ilyen van.
2023. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!