Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vársz magadtól az idei...

Mit vársz magadtól az idei évben? Mit várnak el tőled?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most született a babám, úgyhogy az egyetlen feladatom idén őt életben tartani. És mélyen próbálom száműzni az agyam hátsó zugába azt a tényt, hogy egy szakdolgozatot még meg kell írnom valamikor. Talán még idén jó lenne, könnyebb később sem lesz.
2023. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég, ha több önbizalmam lesz, jobban kiállok magamért.
2023. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit magamtól várok: elmenni a jelenlegi munkahelyemről végre.

Amit várnak...: valami nem igazán gömbölyű dolog körvonalazódik körülöttem, amit nem látok át.

2023. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A függőségeimet szeretném kordában tartani.
2023. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék végre egy kapcsolatot összehozni, de előtte még az önbizalmamat kéne kicsit megnövelnem az ismerkedés terén.
2023. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamtól elvárom: 2. és 3. félévem sikeres teljesítése egyetemen, legalább 10-15 kiló fogyás (van rajtam 20-30), nem konkrét cél, de kijebb lábalni a depresszióból, és végre találtam sportot amit élvezek, abban is szeretnék fejlődni.

Külső elvárás csak az 1.pont

2023. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Végre elmenni tánctanfolyamra mert mindig odázom a munka meg minden miatt, aztán a végén úgy is halok meg, hogy soha nem mentem el arra, amit akarok.

Ez évben próbálok bakancslista szerűen élni. Ha már minden rossz, legalább egy pici jó is lenne az egészben hamár muszáj élni.

Én ezt.


Mások azt várják el tőlem, hogy legyek tele pénzzel, legyek életképes, íveljen a karrier, teremtsek meg magamnak egyedül mindent, a saját lakástól kezdve az életszínvonalat, es egyedül.

Senki nem akar sem partner lenni ebben, sem segíteni. Csak a "rugdosás" van önmagában.

2023. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Szeretném végérvényesen a múltban tudni az önbizalomhiányom, határozatlanságom és rendbe tenni az önértékelésem is. Már dolgozom rajta egy jó ideje, szóval idén már nagyon szeretném, ha ezektől tényleg meg tudnék szabadulni. Amit még várnék, az egy megbízható, stabil, hosszútávú és szeretetteljes párkapcsolat lenne, illetve igazi barátságok. Végezetül pedig, ha összejönne az a gyakorlatihely, ahová menni szeretnék és minden rendben menne körülötte, sikerélményekkel.


Amit tőlem elvárnak pedig sikerek egyetemen, ugye gyakorlaton is, meg jövő, karrier építése és a párkapcsolat... Az utóbbi időben még többször megkapom, hogy nagyon furcsa/gáz/egyéb-nem-túl-pozitív jelző, hogy nincsen és nem is volt még párkapcsolatom. (csak zárójelben; 20 éves koromig semmi igényem nem volt rá, nem is fantáziáltam ilyenről, most, 2 évvel később, azért néha tud hiányérzetet okozni)

2023. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!