Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog,ha egy férfi...

Normális dolog,ha egy férfi nem engedi el a párját nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Itt olvastam ma egy kérdés alatt, hogy a párja nem engedi el a nőt nőgyógyászhoz, mert a hideg rázza ha rágondol milyen kiszolgáltatott állapotba kerül ott az ember. Meg szerinte nincs semmi problémája és az éves szűrés se fontos.

Ez normális dolog manapság? Kíváncsi vagyok férfiak őszinte véleményére.


2023. márc. 8. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Mi van? Nyilván nem normális!!
2023. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ilyen kommenteket írt:

"Ha egy nőgyógyászati, urológiai vizsgálat nem lenne olyan megalázó, kellemetlen és kiszolgáltatott helyzet, lehet, hogy másként gondolnám. De így kiráz a hideg, ha arra gondolok, hogy elmegy. Nem, nem vagyok prűd, egyszeűen csak sajnálnám, hogy ki kell tennie magát olyasminek. Nem sajnálnék sokkal több pénzt sem egy humánusabb vizsgálatra, ha lenne."


"A párom nincs mnyrák rizikócsoportban. Nem volt a családjában. Monogám életet élünk, (valószínűleg) nincs hpv-je. Ciszta, mióma, hormon problémái nincsenek. Igen, remélem a következő 18 évben sem kell mennünk. Háziorvosnál 26 éve nem voltam, kivéve jogsi pecsét."


"Nem, nem vagyok troll; teljesen komolyan gondolom. A párom nincs megfélemlítve; szuper jól élünk nagyon régóta. Örülök, hogy ő elfogadja a nézeteimet és véleményemet, és hogy nem egy orvoshoz rohangáló típus."


18 éve nem volt nőgyógyásznál a párja.

Legszívesebben beolvasnék neki én is, azért mert olyanokat ír, hogy felesleges szűrésre járni.

Hogy lehetnek együtt ilyen férfiakkal a nők?? Mi van ha az esetleges méhnyakrák emiatt majd már csak későn derül ki?

2023. márc. 8. 18:01
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a személyi szabadságát korlátozza így.
2023. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg vannak olyan nőgyógyászok aki szeretik megalázni a betegeket se ettől függetlenül el kell menni.


Így is sokan félnek tőle (én is) még az ilyen idióták kellenek akik nem engedik.

2023. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#1


Én a nő helyében annyit mondanék, hogy au revoir idiot.

2023. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus toxikus kapcsolat.
2023. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

“ egyszeűen csak sajnálnám, hogy ki kell tennie magát olyasminek”

Szíve joga sajnálni. De tiltani semmi joga.

2023. márc. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!