Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy bagózás...

Volt már olyan, hogy bagózás (beszélgetés, telefonhasználat) közben "zavartad meg" az eladót?

Figyelt kérdés
Te pont bemennél, de ő kint dohányzik. Ugyan megvárnád őt, bár ő nem szól, de mégis érzed, hogy a háta közepére sem kíván téged, aki vásárolni akarsz tőle valamit. Vagy épp valakivel traccsolnak, vagy a telefonján beszélget és eközben "zavarod". Történt már ilyen?
2023. márc. 9. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Aha,de kit érdekel?
2023. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy ilyen kolléganőm. Kasszában telefonált (veszekedett) a párjával, hogy mi legyen az aznapi kaja közben már 4-en álltak sorba előtte. Az első ember megszólalt, hogy fizetni szeretne mert siet nincs ideje ezt kivárni és lenyomta a telefont oda baszta az asztalra és megsértődve flegmázva elkezdett a vevőhöz beszélni. Hátat fordított és kisétált a vásárló (+még egy másik is). A pláne az, hogy azóta is ott dolgozik és ezt napi szinten csinálja, a főnök nem rúgja ki mert túlságosan be van nyalva. Ha ezt nem a saját szememmel látom el sem hiszem, hogy ilyen létezik.
2023. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha kint bagózik, akkor szólok, hogy szívd el nyugodtan, nem sietek. Nálunk például rendszeres, hogy bent van a boltban a barátnője akivel trécsel, de azt kiszolgálás után is tudják folytatni. De sose láttam még a hátam közepére sem kíván nézést.
2023. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mindenkinek van rossz,nehèz napja,sokszor nehèz elrejteni ès kiül az arcára az embernek,szerintem ne vedd magadra.
2023. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezért bírom a kínai boltosokat. Ő a sorozat nézés, meg kínai dumálás közben a tesóval is vidáman ki tud szolgálni. :D
2023. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Volt, és bunkóságnak veszem, ha nem szolgál ki.

Neki az a dolga, hogy kiszolgáljon, én meg cserébe kifizessem a terméket. El kellene oltani a cigit, ez így illik.

Most nekem olyan munkám van, hogy lényegében semmit sem csinálok, de ha mégis van valami, mert kapok egy hívást, azonnal pattanok, és nem várakoztatom a telefonálót azzal, hogy benyomok még egy pizzás csigát.


Ha elindítok majd egy saját vállalkozást, akkor vagy eleve fel sem veszek dohányosokat dolgozni, vagy csak azzal a feltétellel kapnak munkát, ha a vevők/ügyfé az első. Ezt már most eldöntöttem.

2023. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4-es, ez világos, emberek vagyunk, de én nem is ezt az "általános unottságot" kérdeztem most, hanem kifejezetten azt, hogy te mint vásárló merészeled őt megzavarni ebben a fontos, máskor nyilván nem intézhető tevékenységében. Nem várom el azt hogy mindenkire mosolyogjon, csak szolgáljon ki, pláne, ha tényleg siet a vásárló, ilyen is lehet.

3-as, amit írtál teljesen egyetértek, pont erre gondoltam. Nekem pl. fodrásznál volt ilyen, megkérdezte, hogy "két perc cigi, nem baj?" mondtuk semmi probléma, és annyi is volt, aztán folytatta a munkáját tovább. Ez is normális hozzáállás.

2023. márc. 9. 15:54
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

A beszélgetés meg egyáltalán nem zavar, sőt azt is bunkóságnak tartom, ha beszélget valaki.

Ha neki olyan munkája van, hogy folyamatosan jönnek a vevők, akkor NE beszélgessen.

Csak a főnöknek van olyan hatalma, hogy az alkalmazott nem zavarhatja meg beszélgetés közben, az alkalmazottra ez bem vonatkozik.

2023. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
5-ös, a kínaiak nekem is kedvenceim, mindig jókedvre derítenek, amikor egymás között kínaiul kommunikálnak, közben persze kiszolgálnak. De ha a mi nyelvünkön szól, mind úgy aranyosan töri a magyart, nekem ez nagyon szimpi. Azért ő biztos jobban beszél magyarul, mint én kínaiul...
2023. márc. 9. 15:58
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos. :D Bár tudnék én is annyira kínaiul. Nagyon jó arcok.
2023. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!