Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a fiatalok, hogy...

Miért hiszik a fiatalok, hogy nekik minden csak úgy jár ?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint sokan közülük abban a hitben élnek, hogy nekik minden csak úgy jár, de ezért sokan semmit nem hajlandóak tenni.


Az iskola büdös nekik, viszont a pia, buli, arcoskodás nagyon megy. Továbbá úgy állnak a dolgokhoz, hogy joguk van erre-arra, sőt lassan mindenre, csak nem értem mit hisznek ? Amikor a tanáraikkal olyan mocskosul beszélnek, ahogyan az nem szégyen.


No meg ha véletlenül a tanár felemeli a hangját akkor már egyből rohannak panaszkodni. És még ők vannak felháborodva.


Egyszerűen nem értem!



#fiatal #buta #Agresszívak #Röhejesek #Negatívak
2023. márc. 13. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

mert a szüleik nem nevelték jól.

Most pl már csak tiktokon követnek minden hülyeséget.

2023. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Ez azért durva általánosítás.

Mindig voltak bunkó fiatalok - hozzáteszem bunkó középkorúak és idősek is. Sőt, általában a bunkó idősek nevelik ki a bunkó fiatalságot.

2023. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Ja, itt sírnak, hogy huszonévesen nem tudnak budai villát venni, és hasonlók. Érdekesek...
2023. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Sajnálom. Válts környezetet, ha ezt nem tudod jól kezelni. Vagy dolgozz kicsit magadon, mert mást nem tudsz megváltoztatni, csak magadat.
2023. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Mindig is így volt, Te is pont ilyen voltál, apád is pont ilyen volt, meg nagyapád is pont ilyen volt. Ilyenek az emberek, többet és könnyebet akarnak, mint az elődeik.
2023. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos én is ilyen voltam. De rá kellett ébrednem, hogy semmit nem adnak ingyen.

N

2023. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én közel nem voltam ilyen!


Oké, hogy könnyebbet akarnak, de az nem úgy működik, ahogyan ők azt elképzelik.


A munkahelyedre se mehetsz be azzal a szöveggel, hogy a fizetés kell, de dolgozni nem vagyok hajlandó érte!

2023. márc. 13. 09:17
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Már az ókori görögöknél is voltak ilyen fiatalok, hidd el.
2023. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Lilluci27 ***** válasza:
44%
A többség nem hiszi így
2023. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom azért, amiért az idősek is azt hiszik, hogy a kor valami érdem, amiért mindenki be kellene csicskuljon nekik.

Volt kitől tanulni.

2023. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!