Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál, ha egy hétre...

Mit csinálnál, ha egy hétre láthatatlan lehetnél?

Figyelt kérdés
A válaszolók életkorára és nemére is kíváncsi lennék.

2023. márc. 16. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Be mennék a női mosdóba és önkielégítenék

Gondolom a nememet már tudod.

2023. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Kinyírnám, megcsonkítanám, és/vagy kirabolnám az összes okádék ismerősömet, akik szándékosan kárt okoztak nekem a múltban - "csak mert" megtehették. Mindenki megkapná ami neki jár, pontosan az érdemei szerint!


Utána még tennék róla, hogy jól bebiztosítsam magam anyagilag és társadalmilag a hátralevő életemre - leginkább stratégiai jelentőségű információk megszerzésével.

45F

2023. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan működne a láthatatlanságom? Én lennék csak láthatatlan, vagy a ruháim is? Ha csak a testem akkor, ha lenyelnék tárgyakat, vagy feldugnék a kakálómba akkor azok látszódnának?
2023. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Mivel a láthatatlanság csak úgy működhet, ha a testem teljesen átlátszó és a törésmutatója egységesen a környezetével egyezik. Ez viszont azzal jár, hogy a látásom sem működne. Köszönöm, inkább nem akarok egy hétig vak lenni, főleg nem úgy, hogy mások sem látnak engem!
2023. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Könyvet és elektronikai cikkeket lopnék. 22L
2023. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 dq ***** válasza:
47%
TV-t néznék, gépen játszanék, gyakorira írogatnék
2023. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Azt a hetet, a női öltözökben, zuhanyzokban tölteném.
2023. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

6: Ezek kiválló ötletek mivel ezeket tényleg csak láthatatlanúl teheted.

:)))

2023. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 dq ***** válasza:
76%
.. és? Attól még hogy van olyan dolog amit csak láthatatlanul tehetek, nem jelenti azt hogy meg is kell tennem o\
2023. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Bemennék a gyerekem iskolájába és megnézném, hogy pontosan kik és hogyan zaklatják, és hogy a pedagógus mikor játssza azt, hogy mindez láthatatlan...
2023. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!