Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak számomra túl sok?

Ez csak számomra túl sok?

Figyelt kérdés

Nincsen nagy baráti köröm, 3 igaz barátnőm van, viszont az utóbbi 1-1,5 évben annyira másképp látok mindent, mint ők. És mivel ők vannak ugye a “többség” tényleg nemtudom most velem van e a baj😂

Szóval nekem is van párkapcsolatom, de én külön választom a barátaimtól, mármint olyan téren, hogy nem beszélek róla mindenáron, nem hozom fel nem érdemleges sztorikban, ettől függetlenül szoktunk “dupla randizni” meg ilyenek, de ez is részemről az, hogy hát ők külön nem mehetnek sehova, ha kimozdulnak azt csakis együtt tehetik. És én nem változtam semmit személyiségileg (vagyis oké, nyilván változtam, de a barátaimhoz állás nem ide tartozik) 2 év alatt amióta a barátommal vagyok, viszont ők másról sem tudnak beszélni, és már ott tartok hogy semmi kedvem hozzájuk. Ez bánt nagyon, mert nagyon fontosak nekem, de egyszerűen így érzem már magam konfortosan.

22 éves vagyok, ők fiatalabbak, 18-19 évesek.

Példának okáért ilyen dolgokat tudnék hirtelen mondani, megkérdezem miújság, ma összefutunk-e? (Már kb 2napja megvolt beszélve hogy valamelyik nap) válasz: neki jó lenne, de nemtudja hogy mit szólna hozzá a párja.

Ezután nyilván nem talalkoztunk hetekig, nem miattam :)

Kb már csak én keresem őket, ha ők írnak akkor is olyan dolgokról, hogy mit kapott tőle, stb…

Akármit elkezdek mondani, vagy megmutattam múltkor egy felsőt, amit vettem kiárusításon konkrétan 80%os kedvezménnyel, örülve ennek, erre is a válasz: aha nem rossz, de hova veszed fel, nekem nem engedné xy..

Remélem érthető nagyjából, most is történt egy ilyesmi dolog és nagyon felkúrt, lehet értetlen lett, bocsánat.

Kifejtenétek ti ezekről mit gondoltok, én érzem soknak vagy ők a “normálisak”??


2023. márc. 18. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem,valóban fura náluk valami. Esetleg meg is kérdezhetnéd tőlük történt-e valami. Igen sokszor az is rossz lehet ha nem egy korosztállyal barátkozol. Engem is belevettek egy baráti csoportba velem egykorúak de nem igazán érzem jól velük magamat. Lenne egy idősebb korosztály és úgy érzem velük jobban érezném magam hiába idősebbek. Szóval ettől is függhet,milyen társasággal vagy.
2023. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is hogy másnak is az lenne.

Nem egy korosztály vagytok, ők más irányba mennek veled ellentétben.

2023. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!