Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem volt ronda dolog a...

Ez nem volt ronda dolog a boltban?

Figyelt kérdés
Kettő darab dologért mentem be, és amikor a szalagon voltak, mögöttem az ember durván megfogta ezeket és előrébb tolta. Nem reagáltam le sehogy, de nekem ez nagyon furcsa ez, hogy szó nélkül hozzányúlni a másik cuccához. Amióta hazajöttem, csak ez pereg le bennem újra és újra. Nem tudom mit kellett volna tennem. Furcsa szaguk is volt a mögöttem lévőknek.

2023. márc. 18. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze, illetlen dolog volt, de ahogyan lefestetted, azok a fickók kb. kocsmatöltelékek lehettek. Tőlük meg hiába vársz illemet.
2023. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
LoL
2023. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Most lehetne azzal jönni, hogy amíg nem fizeted ki, addig nem a tied, de ilyet akkor sem illik, az igaz.
2023. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as én csak a te gondolatmenetemet folytatom, ha azt mondanám, teljesen jogosan lopom ki a kosaradból az utolsó doboz tejet, mert az nekem jobban kell a pitéhez.
2023. márc. 18. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem illik és valószínűleg tényleg kocsmatoltelekek voltak. De én azért oda szoktam figyelni, hogy a mögöttem lévő is minél előbb felpakolhasson. Utálom pl amikor a néni tart 3 méter távolságot és az egy darab tejfölével nem képes előrébb menni, én meg állok a 15 kg cuccal mint egy hülye
2023. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Vajon azzal a kettő darab dologgal a 8 méteres szalagból 6-ot elfoglaltál?
2023. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Nem.
2023. márc. 18. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Velem is megtörtént ugyanez, 50-es férfi a feleségével elkezdte előrébb tolni a cuccaimat hogy hamarabb felpakolhassanak. Megmondtam hogyha hozzányúlnak a cuccaimhoz akkor eltöröm a kezüket. Aztán még ők voltak felháborodva...
2023. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Illetlen dolog ilyet csinálni és az ilyen "értelmiségi" emberekkel nem kell foglalkozni.
2023. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!