Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknek is komolyan szokott...

Nőknek is komolyan szokott lenni egzisztenciális szorongása?

Figyelt kérdés

Az a típusú ami néha a férfiaknak akik látva a gazdag és sikeres férfiakat, magukat egy senkinek érzik és értéktelennek?


Azthittem nők ilyesmit nem éreznek soha.



2023. márc. 20. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Mert nincs empátiád.
2023. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


azért hittem hogy nők ilyet nem éreznek mert ők akkor is teljes értékű nők a társadalom szemében ha nem építenek egzisztenciát. De egy férfi nem.

2023. márc. 20. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem a társadalomnak kell élni. A saját ítéleted elől nem tudsz elbújni.


Elég szomorú, hogy nem gondolsz a nőkre emberként. Soha nem hittem, hogy egy férfi képtelen valamit érezni, érteni, gondolni, csak azért, mert más a nemünk. A személyisége miatt igen, de a neme miatt?

2023. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3


azért gondoltam ezt mert nőkre nem nehezedik olyan nyomás hogy nekik kötelezően KELL egzisztenciát építeni. Ők úgy születnek hogy már értékesek és tisztelet övezi őket.


Egy férfi alapvetően értéktelennek születik és nem tisztelik, nekik mindkettőt fel kell építeni.

2023. márc. 20. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van. Már te sem veszed komolyan a nőket. Ez hol tisztelet? Tiszteletnek álcázott lenézés. Az életük semmibevétele.
2023. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4


Rád sem nehezedik ilyen nyomás. Ha béna vagy a nőknél, akkor pénzzel is az leszel, maximum valaki rád fanyalodik, de akkor sem azért ami te vagy, hanem a pénzed miatt. Te ilyesmire vágysz?


Ha már mindenképpen keresni akarsz valami okot, szerintem a külső 100x fontosabb a nőknél mint a pénz. Ha jól nézel ki, pénz nélkül is lesz nőd, ha meg nem nézel ki jól, akkor csak abból a kalapból lesz nő akik kifejezetten balekot keresnek. Csak pénze legyen, a többi nem számít.


Férfiként írom, hogy azért az rohadt nagy általánosítás, hogy a nőket csak a pénz érdekli. Olyan mintha azt mondanánk, minden férfi csak dugni akar, senki sem vágyik családra meg társra. Ami nyilván hülyeség. Van egy réteg ebből is meg abból is. Ismerek ilyet is meg olyat is. De hogy am block a nőkre így kijelenteni bármit, szerintem azért túlzás.


Ha van egy jól kinéző csaj, aki megfelel a preferenciáimnak, akkor tőlem aztán dolgozhat 1 trafikban is. De nem fogok összeállni 32 évesen egy 50 éves nővel, akkor sem ha ő a Continental vezérigazgatója.


Hidd el, a nők többsége is így működik. Ezért is írtam, ha igénytelen vagy vagy sz.r a genetikád és ezért nem nézel ki jól, az sokkal nagyobb probléma mint az, hogy nem BMW-ben ülsz :D

2023. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoronganak inkább csak elvárásaik vannak, na de abból gazdagok.
2023. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van az a furcsa állapot, amikor félig ébren vagyok, félig alszom. Olyankor szokott mint a villám, belém csapni, hogy nem tartok ott, ahol lenni akarok. Nem a társadalom miatt, nem másokhoz képest, mert pl. nem akarok gyereket, hanem csak szimplán a fejemben van egy terv, hogy jó lenne ezt eddig elérni.


Na ilyenkor szoktam pánikrohamot kapni. Ébren el tudom nyomni, álmomban nem jön fel, de ebben a furcsa állapotban halálfélelmem lesz. Nem feltételeztem soha, hogy ezt azért érzem, mert nő vagyok, hanem mert simán szorongós. Biztos vannak más szorongásra hajlamos emberek, férfiak és nők, akik pontosan tudják, miről beszélek.

2023. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, leginkább akkor vagyunk a legértékesebbek, ha sorban szüljük nektek a porontyokat, amire aztán rá se bagóztok, csak mentek "egzisztenciát építeni", de legalább a társadalom néz minket valamibe, mert megtettük, amire születtünk.


Értem én, hogy "szar" férfinak lenni, de azért ha már itt az internet meg ez a gyakorikérdések oldal, vehetnél annyi fáradtságot, hogy utána olvasol, hogy a tÁrSaDaLoM sZeRiNt kinek mi a feladata, életcélja és hasonlók.


Nem kell atomfizikusnak lenni, hogy lásd, mindkét oldalnak vannak ugyanúgy előnyei, mint hátrányai.

2023. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megint a szokásos nőgyűlölő kérdezővel van dolgunk, aki szerint a nőknek minden könnyű és az életük csak szép és jó lehet, férfinak lenni meg szar.
2023. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!