Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bosszant, ha valamely...

Mennyire bosszant, ha valamelyik felmenődhöz mérnek?

Figyelt kérdés
Mit tudom én, bezzeg apád/nagyapád milyen rendes volt, mindig átjött segíteni, stb. Én meg nem vagyok olyan, na bumm. Sosem érdekelt, hogy másoknak megfeleljek.
2023. márc. 22. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Semennnyire, állom a versenyt.
2023. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, ne ragaszkodjunk ehhez a példához, írhatom azt is, hogy bezzeg: "anyád milyen jól főzött", "nagyanyád milyen nagyon szerette a gyerekeket", "apád milyen szépen énekelt", ilyenek akár.
2023. márc. 22. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Volt, hogy érdekelt egy ideig, de ma már nem.
2023. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem kiskoromban zavart, mikor apamhoz hasonlítottak negatív értelemben. Akárhányszor hisztiztem, rosszat csináltam, mindig mondták, hogy olyan vagy, mint apád. De akkor is ha csak csúnyán néztem, mindig megkaptam, hogy ez a ,,gyilkos " tekintet olyan mint apade. Így anyaként belegondolva nem is értem hogy mondhattak ilyet egy gyereknek .
2023. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
31%
Nekem inkább olyan volt, hogy csodálkoztak rajtam, hogy mégis honnan pottyantam oda a szüleimhez, így azt emelték ki, hogy mennyire nem hasonlítok rájuk. Hasonlítást inkább olyat kaptam én is, hogy ha anyám valami utált tulajdonságot fedezett fel bennem, akkor egyből olyan voltam, mint apám.
2023. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!