Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is fél amikor egy bizonyos...

Más is fél amikor egy bizonyos családtagja vezeti az autót?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor apám vezet. Öregszik, kezd figyelmetlen lenni. Nem annyira öreg még de már kezd hasonlítani a 70 évesek vezetési stílusához.. Évente max 1x ülök mellé.

Én amúgy sem szeretem, ha nem én vezetek. Nagyon ritka az akinek megbízok a vezetésében.

2023. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Exférjem mellett, mert ész nélkül száguldozott és előzgetett. A hátsó ülésen meg 3 gyerek.

Apám mellé nem ülnék be, de azt is utálom, ha ő ül mellém. Ha 300 méterrel előttünk megy egy kocsi, már óbégat, hogy vigyázzak, én meg ijedtemben nyomok egy satuféket.

2023. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor a férjem vezet. Telefonozik közben. Ha ír neki valaki, rögtön meg kell néznie. Térképen keresgél, marketplacere felnéz, stb. Volt már párszor hogy nem nézte a táblákat és kiment forgalommal szembe egyirányú útra.
2023. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Remek, hogy ilyen emberek vezetnek :) Utána meg ha balesetet okoznak, akkor megy a sajnálkozás.
2023. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm férje.

Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor ültem velük egy kocsiban, miközben ő vezetett, de sok is volt. Gyorsan is hajt, városon belül is, rángatja a kormányt, hirtelen és erősen fékez, meg hajlamos inkább kikanyarodni mások elé, mint egy picivel többet várni.

2023. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám mellett igazán lehet félni. Érdekes, mert független, ismeretlen személy is ilyet jelzett már vissza...
2023. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!